Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Nektek volt hasonló élményetek?

Nektek volt hasonló élményetek?

Figyelt kérdés

Történt egyszer, hogy gyerekkoromban érdeklődtem a természetfeletti dolgok után, de nem az UFO-k, vagy ilyesmik érdekeltek, hanem a mágia, szellemidézés, de főként az ördögűzés.

Kezembe akadt egy könyv a Don Gabriele Amorth - Egy ördögűző tapasztalatai. Amorth Atya mem rég halt meg, a Vatikán hivatalos ördögűzője volt. Kiolvastam a könyvet, és egyszer anyunak olvastam a kedvenc részemet, hogy figyelj anyu mik vannak...

Az ágyban feküdtem, anyu mellettem hallgatta a történetet amit olvastam. Egyszer csak riadtan kérdezi tőlem, hogy én mozgatom-e az ágyat, mert olyan érzése volt, és a szekrényajtót is hallotta ütemesen nyikorogni miközben olvastam. Mondtam hogy nem, és nem is hallottam semmit. Kérdeztem tőle, hogy miért nem akkor szólt amikor még hallotta. Azt válaszolta, hogy némi félelem lett rajta úrrá, ezért nem szólalt meg, de nem tartott tovább 8-10 másodpercnél.

Az a durva az egészben, hogy nem ismerte a könyvet, de ez az ütemes nyikorgás például tipikus jelenség az ördög jelenlétére a könyv szerint, amiről sokszor beszél is Amorth, de anyu kezében soha sem volt a könyv, mert magamnál hordtam.

Amikor elmeséltük a fateromnak, azt vártam volna, hogy kiröhögjön minket, mert egy konzervatív,földhöz ragadt ember, akinek nincsenek hóborjai, ő egy sikeres vállalkozó, aki a munkában hisz, ez az élete.

Meglepő módon indulatba jött, és dühösen azt mondta, hogy ne szórakozzunk ilyenekkel, ezt a könyvet meg vigyem vissza oda ahonnan kölcsön kaptam. Egy ferences plébánia könyvtárából kaptam kölcsön amúgy.


A könyvet itt elolvashatjátok:

[link]


Volt hasonló élményetek? Mi a véleményetek erről?

Csak normális válaszokat várok. Köszi.



2017. júl. 9. 02:19
 1/3 thoomas26 ***** válasza:
0%
Idézhetsz meg olyan erőket, szellemeket, melyek nem éppen jó indulatúak. Apukádnak igaza volt, nem szabad szórakozni ilyesmikkel. Ha már a szellemvilággal szeretnél érintkezni, a jó oldalt keresd.
2017. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet egy kis földrengés volt csak, éppen akkor. [link]
2017. júl. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez valójában nem az ördög ereje, hanem a tudat ereje. (csak az igaz, ami spontán művelet)
2019. febr. 13. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!