Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek van hasonló élményetek,...

Nektek van hasonló élményetek, történt már veletek hasonlóan meglepő dolog?

Figyelt kérdés

Asszony pajtás nagyon kiidegelt a hülyeségeivel edzés előtt úgyhogy totál szétszórtan mentem edzeni.

Szóval fekve nyomással szoktam kezdeni, 50kg, mivel egyenlőre ezzel megy a 3*12 ismétlés. Másodikként szoktam a millitari press-t nem tudom magyar nevét, és ahhoz ugyan arról a rúdról, mivel csak 1 van, le szoktam szedni, 10-10kg tárcsát, viszont tegnap edzésen elfelejtettem leszedni, és csak a 3*8 ismétlés után vettem észre, hogy hoppácska, ezt most 50kg-al toltam le.. :D

Szóval valószínűleg erősödöm is, nem csak szórakozásból edzem :D


Veled volt már olyan, hogy olyat teljesítettél aminek nem is voltál tudatában és utólag nagyon meglepődtél magadon?



2015. okt. 11. 13:44
 1/1 - palilaci - ***** válasza:
Aha. Regebben mikor kezdtem a felhuzast hetenkent emeltem +5kgt. Elozo heten 60nal huztam fel 4x8at. Aztan amikor felpakoltam ereztem, hogy hmm picit nehez ez a 60kg. Aztan a 3. sorozat vegen szol az edzotars, hogy "hello ez 80kg bszod" :D
2015. okt. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!