Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első menstruáció, vetélés...

Első menstruáció, vetélés után? Kinek milyen? Mikor jött meg? Egy kicsit hosszúra sikeredett bocsánat

Figyelt kérdés
Az én történetem, augusztus 29-én tesztet csináltam ki is mutatta a pozitív tesztet. Felhívtam a dokim, aki szeptember 20-ra adott időpontot, mivel úgy számoltuk,hogy akkor lettem volna 8 hetes mire megyek, mert utolsó menszesz július 24. de elég rendszertelen volt a menszeszem. Mielőtt mentem az orvosomhoz hétvégén elkezdtem barnázni, és bementem a kórházba ahol azt mondták sem méhen belül sem kívül nem látják. Vérvétel ,ultrahang, stb... 20-án mentem az orvosomhoz ahol látták csak még pici,mert akkor voltam 4,5 hetes szóval eléggé ellett számolva. Írt fel a barnázásra gyógyszert majd azt mondta menjek másik héten vissza hozzá, mentem és sajnos már embriót nem látott mivel előtte való este véreztem, és a HCG sem nőtt úgy ahogy kellett volna. Azt mondta az orvosom,hogy mivel már a vetélés elkezdődött várjuk meg,hogy kitisztuljon magától. Persze ha gond van hívjam azonnal és tartsuk a kapcsolatot. Majd október 4-én visszamentem hozzá persze ezalatt kisebb vérzések és barnás folyás volt, megnézett ultrahangon mondta,hogy még egy elnyúlt pzs szerű képlet látszik de azt mondta,hogy az is kifog lökődni, így is történt. Mert október 19-én éjszaka nagyon görcsöltem és véreztem és egyben levált az egész ilyen darabok jöttek ki, amit persze a doktornőnek a telefonba egyből mondtam, mondta,hogy nagyon jó erre vártunk, a vérzésem el is múlt utána 5 nap múlva. Visszamentem egy ellenőrző ultrahangra ahol mondta,hogy mindent rendben talál, kitisztult szépen, már elkezdett szépen visszaépülni a méhnyálkahártyám. Az lenne a kérdésem,hogy így mikorra várhatom a menszeszem, ha október 19-én vetéltem el rendesen mert akkor jött ki a petezsák hólyagocskák meg az egész méhnyálkahártya?

2017. nov. 9. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Őszinte részvétem
2017. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. nov. 9. 13:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez mindenkinél más. Miért nem az orvostól kérdezed? Ő biztos tobbet tud mondani.
2017. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 momoka 2002 ***** válasza:
Nekem megjott ugy ahogy szokott (19. nap peteeres 32. Nap menzi)utannan Nekem ugyan kaparassal vegzodott,de ha a verzesed 1. Napjatol szamolod ugy kene jonnie mint rendes menzesznek.
2017. nov. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már mint a menszid előtt végződött kaparással?
2017. nov. 12. 06:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!