Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne ázzak...

Mit csináljak hogy ne ázzak át este? Amikor a barátommal alszok nem ébredek fel éjszaka, nem tudom miért, és nem akarok megint átázni. Amugy ha egyedül alszom többször is felébredek akk is ha nincs meg.

Figyelt kérdés
2017. nov. 11. 19:26
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha utálod a tampont,akkor nem tudsz mit csinálni.Marad alád a törölköző.
2017. nov. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Metionin ***** válasza:
Nekem is a tampon volt a megoldás, ha nem szereted akkor nagyon vastag betét, pl. tena lady vagy amit a nők szülés után használnak. Vagy felébreszted magad cserélni.
2017. nov. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Hát de akkor a barátom is felébred
2017. nov. 12. 15:46
 14/20 anonim ***** válasza:
Beállítod az ébresztőt félidőben, ennyi.
2017. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
84%

Tudod mit, ha ilyen ostoba vagy, akkor áztass szét mindent!


Csak nyávogsz, pedig adtunk ötletet eleget.

2017. nov. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne aludj a barátodnál! Vagy tényleg törölközőt alád!
2017. nov. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Barátomnak meg mit mondjak ,nem alszok nála mert menstruálok?:]
2017. nov. 19. 10:29
 18/20 anonim ***** válasza:

Ez egy természetes dolog, hogy a nők menstruálnak...nem értem miért gond az, ha megmondod neki hogy ezért nem alszol ott, mert kellemetlen neked/ha már nem tetszenek a megoldások, amiket adtunk/ bár azt sem értem, hogy inkább nem alszol ott mint hogy felkelnél cserélni, mert netán felébreszted...de az oké, ha nem kelsz fel és átázol...mi lesz veled, ha összeköltözöl majd a pasiddal és menstruálsz...azokon a napokon száműzöd őt vagy magad az ágyból?

Ui.:Mégis mit gondolsz, hogy a tamponon, betéten, kelyhen kívűl tud bárki mást is ajánlani, hogy mit rakj magad alá?

+1 megoldás: [link]

2017. nov. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%
Istenem. Buta liba vagy kérdező. Csodálom, hogy van pasid. Ilyen döntésképtelen, kifogásokat kereső tyúk biztos nem kellene.
2017. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 mi a fene ***** válasza:
Már kiment a divatból, de vatta 2 soron jól felhúzva hátra, + betét.
2017. dec. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!