Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 17 vagyok, nem szeretem az...

Evildead142 kérdése:

17 vagyok, nem szeretem az embereket se az emberek társaságát. Konkrétan nem érzek semmit és állandóan egyedül érzem magam . Fiatalabb koromba többször is meg probáltam az öngyilkosságot. Nem szeretnék erröl több dolgot le irni. de mit tegyek?

Figyelt kérdés
sajnálom ha rosszul fogalmaztam .
2017. okt. 24. 15:39
 1/2 anonim válasza:
100%

Szüleidnek nem jutott eszébe hogy elvigyenek egy pszichológushoz? Ők pont az ilyen problémákra vannak, azt tanulták hogyan segítsen lelki problémákon.


Itt a gyk-n úgy se tudunk segíteni többet, az már biztos hogy szeretnél kitalálni ebből a problémából, komolyan, ne elégedj meg azzal hogy ide írsz, keress egy pszichológust mert ő fog tudni segíteni.

2017. okt. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Nagyné Bacsó Beáta válasza:
Szerintem depressziós vagy, ezen csak orvos segithet. De ne ess kétségbe, gyógyitható. Még nagyon fiatal vagy, minden rendbe jöhet!
2018. febr. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!