Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A legutóbbi szex óta olyan...

A legutóbbi szex óta olyan érzésem van mintha fel lennék fázva. Nők, valakinek hasonló tapasztalat? Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Pénteken voltunk együtt a párommal legutóbb. Nagyon jó volt a szex, órákon keresztül csináltuk, szerintem az eddigi legjobb volt. Viszont.. azóta felfázás érzetem van. A hasam nem fáj, de gyakran pisilnem kell, ami még hétvégén nem volt gond, bár kellemetlen érzés, viszont holnap már dolgozni megyek. Nők! Volt valakinek ilyen? Mitől lehet ez??

23N


2017. nov. 12. 18:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Keress rá a honeymoon cystitis kifejezésre. Húgyúti fertőzés,kezeltetni kellene.
2017. nov. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Megnézem. Eddig még nem tapasztaltam ilyet. Csak péntek óta van ez :/
2017. nov. 12. 18:26
 3/21 A kérdező kommentje:
Na rákerestem. Igen a leírás alapján minden igaz rám. Köszönöm szépen a segítségedet!
2017. nov. 12. 18:29
 4/21 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nőknél sajna gyakori, mert közel van a végbél a hüvelyhez, ráadásul tök rövid a húgycső. Megelőzésnek annyit tudsz tenni, hogy szex előtt legalább az intim területen (hüvely környéke, végbél) jó alaposan megmosakszol, szex után pedig akár kell, akár nem, elmész pisilni, kiüríted a hólyagod.

Nálad most valószínűleg az tett be, hogy a szokásosnál hosszabb volt az aktus, így több idő volt arra, hogy a bacik bejussanak oda, ahova nem kellene. Esetleg célszerű tartani otthon tőzegáfonya teát vagy kapszulát, és hosszabb menet után inni egy bögrével vagy beszedni. A benne lévő hatóanyag megakadályozza az E. Coli baktérium megtelepedését a húgycsőben, hólyagban.


Amíg nem jutsz el dokihoz, addig igyál sok folyadékot (lehetőleg teát, ha van otthon tőzegáfonya, akkor azt). Dokitól pedig Monuralt kérj, az első körben nagyon hatékony szokott lenni. Egy adag por vízben feloldva, este meginni és másnapra okés lesz.

2017. nov. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Jaj de jó tippjeid vannak! Hálás vagyok neked! Az igaz, hogy az aktus után nem voltam pisilni..

Még az a kérdésem lenne, hogy ezzel nőgyógyászhoz menjek?

2017. nov. 12. 18:36
 6/21 anonim ***** válasza:

Egy sima felfázást háziorvosnak is tudnia kell kezelni, de nőgyógyászatra vagy urológiára is mehetsz vele.


Ha sűrűn visszatér a probléma, akkor azért célszerű urológiára menni, de ha csak egy-egy alkalommal megesik, simán elég a háziorvos is:)

2017. nov. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Na ennek örülök, mert a nőgyógyászomhoz a jövőhétre tuti nem kaptam volna időpontot, viszont a háziorvost meglátogatom valamelyik délután. Addig meg megkezdem a sok sok folyadék ivását.

Nagyon szépen köszönöm a segítséget!:)

2017. nov. 12. 18:40
 8/21 anonim ***** válasza:
Szívesen!:)
2017. nov. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ha vastagabb a pénisz megnyomhatja a húgy csövet

Nekem is volt ilyen és utána fájt csípett a pisilés pedig nem voltam felfázva.

2017. nov. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy vékony, olyan közepes. De eddig is ekkora volt, és nem volt ilyen gondom.

Nekem is csíp pisilés közben :S és kb 5 percenként mennem kell wc-re. Kínszenvedés lesz a holnapi napom így.

2017. nov. 12. 19:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!