Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalat szerzésnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalat szerzésnek, tanulásnak, nem szűzként, illetve önbizalom növelőnek helyes döntés lenne-e eljárogatni egy "rosszlányhoz"? Vannak tapasztalatok, aki hasonló cipőben járt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs párod, van annyi felesleges pémzed és szükséged érzed, akkor come on, csináld. Bár én még mindig amondó vagyok, hogyha beleszeretek valakibe, még ha béna is lenne az ágyban ,akkor szépen együtt megtanuljuk a dolgokat. Az talán még jobban zavarna, ha anno ilyen helyekre járt, de ez egyéni vélemény.
2016. jan. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
17-18 évesen még ciki lenne, de ha 22-23 éves korodig sem jönne össze egy csaj sem, akkor már eléggé javallott lenne egy ilyet meglátogatni.
2016. jan. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
54%

Ez olyan, mint ha csalnál egy játékban, de végül is te döntöd el mi a jobb.


Annyira nem extra a dolog, úgyhogy lehet csalódni fogsz, én inkább nem is szexelek amíg nem találok valakit megint akit szeretni tudok.


21/F

2016. jan. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 PearlDiver ***** válasza:
Ez a nőknél való sikeresség érzését adhatja, és valóban tudsz tanulni belőle, de azért messze nem ugyanaz mintha normál módon udvarolnál. Szóval csodára ne számíts.
2016. jan. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!