Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért ilyen kevés a menstruáci...

Miért ilyen kevés a menstruációs vérzésem?

Figyelt kérdés

Maga a vér mennyisége nagyon-nagyon kevés,nem pedig maga a menstruációs időintervallum. Az rendben van,ugyanúgy 4, nagyon maximum 5 nap,mint eddig.


A ciklusom és a peteérésem is pontos,mint mindig:

26-28 nap közt jön meg, félidőben, 14-16 nap között van peteérésem és maga a menzesz is 4-5 napig tart,bár ez a 4-5 nap nagyon minimális.



Régebben első nap mindig görcsölt a hasam, 1-2-3 napon bővebb,normál vérzés volt,majd fokozatosan csökkent,mígnem 5.napon már csak a wc papíron volt.



Az utóbbi 1-2 évben egyáltalán nem görcsölök (aminek örülök) és semmi egyéb tünettel nem jár a menstruáció(ennek is örülök ).



Tegnap jött meg. Így néz ki most a dolog :


1.nap : érzem,hogy meg fog jönni.Meg is jött délutánra.

Vérzésem minimális,csak a wc papíron van maszat.


2.nap : most görcsöl kicsit a hasam,amit nem szokott,de

ez az a tipikus mensi görcs.Viszont a vérzésem még második napon is minimális, csak a wc papíron van kevés maszat.


Tehát most tartok a második napnál.

Se tampont, se betétet,se tisztaságit nem használok,mert felesleges, hisz nincs annyi vér.

Bugyi bőven elég, csak pár csepp kerül oda,vagy maszat.



Mivel rendben van a ciklusom, peteérésem is,ezért nem értem,miért ennyire kevés ?

(nem mintha hiányozna )



- nem szedek fogamzásgátlót

- nem volt terhességem,se egyéb műtétem

- szűz vagyok

- stresszelek mostanában

- rosszul eszem ( de sokat)



Egyébként minden rendben,nincs semmi panaszom,

csak gondoltam megkérdezem,mennyire normális ez.



Köszönöm, ha valaki lesz olyan kedves és válaszol



31 N


2017. nov. 14. 17:16
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
oké
2017. nov. 16. 22:25
 12/12 A kérdező kommentje:
Vége a menzesznek. 4 napig tartott.
2017. nov. 17. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!