Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ha már harmadik...

Mi bajom lehet ha már harmadik hónapja barnázok?

Figyelt kérdés
régebben is előfordult alkalomszerűen, hogy a mensesem barnás és kevés volt, az előző 2 egymást követő hónapban is így történt velem. Most rászántam magam, hogy elmegyek dokihoz, errefel megint elkezdődött, pedig még csak 18 nap telt el az utolsó ilyen eset óta. Kb 2-3 napja nagyon kevés, világosbarna folyásom van, így kezdődött az előző 2 is, szerintem most is csak barnázni fogok. Terhestesztet már az első és a második barnázás után is csináltam, mindkettő negatív lett, amellett terhességre utaló jeleim sincsenek, és rendszeresen védekeztünk is a párommal. Ha vége lesz a mostani "mensimnek" elmegyek orvoshoz, csak kíváncsi lennék, valakinek volt már hasonló vagy lenne ötlete, miért lehet ez?
2008. okt. 23. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt ilyenem, és kiderült, hogy van egy cisztám. És nem igazán lett "vége" a vérzésnek, hanem átváltott piros, bő vérzésre. A doki megmondja, minél hamarabb menj el.
2008. okt. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Édesanyám is erre gyanakszik...ha vége, irány a doki!
2008. okt. 24. 10:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez a problémám évekig tartott.Orvosrol orvosra jártam,mindent renben találtak.Még a fogamzásgátlot abba hagyva is volt problémám.Minden vizsgálat negativ volt még a hormonjaim is rendben voltak.Megkeseritette az béletem.Majd teherbe estem.És talán ezért vagy nem,elhalt a magzatom.10hetesen megmütöttek és láss csodát a problémámnak nyoma sem voltezután.Azt akarom ezzel mondani,hogy vizsgáltasd ki magad,légy határozott,kitarto és mindent nézzennek meg.
2008. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
így lesz! köszönöm szépen a válaszodat!
2008. okt. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!