Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy már a fületeken...

Tudom, hogy már a fületeken folyik ki, de kérlek! Ez elég sürgős. Bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetségesnek tartom, hogy előváladék került a hüvelyembe. Ejakuláció nem történt a hüvelyemben. Közvetlen a történtek után 1-2 napig barnás folyásom volt, ami aztán abbamaradt. Utóbbi hónapokban mindig hónap első napjára esett a menstruációm ( néha 30-31 de legkésőbb 1.) Sajnos a kis baleset az előváladékkal pontosan a két menstruációm között történt( elvileg ekkor kéne peteérésem legyen). azaz sajnos nem 2 menstruáció között, mivel nem jött meg és már elseje van ! Nagyon félek a nemkívánt terhességtől. Néhol azt olvasom, hogy kivan zárva, máshol pedig hogy az előváladéktól is lehet. Egyáltalán nem eszek többet mint eddig, nem fájnak a melleim sem. Viszont aggódok, hogy miért nem jön meg. És a menstruációs fájdalmak is a menzeszem előtti pár napban szoktak jelentkezni de még sehol semmi. Az idegességtől késhet? Valóban lehet annyi sperma és olyan "sebességgel" hogy eljusson a petesejtekig és megtermékenyítsen? Ha lehetséges akkor valami biztos választ kérnék :( előre is köszöm!!!
2010. jún. 1. 14:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

késhet az idegességtől.

két jó tanácsa 1 a nyugalmad érdekében csinálj tesztet

2 mindig használatok óvszert ha már itt tartotok, a megszakított közösülés nem létbiztonság.

2010. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

elég minimális az esély a terhességre, sztem vegyél tesztet, akkor megnyugszol.

a menzesz tutira késhet az idegességtől, és mivel parázol, késni is fog, ez egy ördögi kör. ezért kéne a teszt, mert ha megnyugszol, meg is jön:)


ma kellene megjönnie, az pké, de mikor történt a baleset?

2010. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

pké=oké

bocsi

2010. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Egy igaz történet: a férjem és én először 3 évig csak barátok voltunk. Egy szép esős délutánon rájöttünk, hogy "odavagyunk" egymásért... Elkezdtük a dolgokat, de csak "betekintett, pont azért, mert óvszer nem volt és féltünk a következményektől. Ez az egyetlen ilyen eset volt, onnantól mindig védekeztünk, és mondom, ez is csak 1-2 perc lehetett. Egy hónap múlva, mikor nem jött meg, vettem egy tesztet: pozitív lett...

Szóval igen, lehetsz az előváladéktól terhes. Most rögtön csinálj egy tesztet, minél előbb tudod, hogy baj van, annál több időd marad eldönteni, mit csinálj.

2010. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
előző hónap 14-15.-én történt. Gondoltam, hogy nem csinálok tesztet addig, ha megjönne 2 hét múlva...de nem jött meg...mennyibe kerül kb. egy teszt? A kor nem befolyásolja az előváladék spermatartalmát? Vagyis akármilyen fiatal akkor is ugyan annyi az esély?
2010. jún. 1. 15:02
 6/15 anonim ***** válasza:

400 ft-tól egészen felfelé szinte 5000 ft-ig kapsz tesztet.


Bár a megbízhatóság szinte ugyan az de azárt én egy 800-1200 ft-at javaslok.


Kapsz a patikában, nagyobb árúházakban, Rossmann, dm. MEnj biztosra, gázabb lesz ha vár, nyugtatgatod magad és egy szép reggel úgy kelsz fel, hogy oké elág volt elmegyek dokihoz, és ő fogja közölni, hogy terhes vagy.

Plusz innestől jön a lelki része a dolognak...elveteted vagy megtartod?


Nem játék sajnos... olyan nincs hogy nem lehetsz terhes.


Mikor én gimnazista voltam, egy osztálytársunk mindig olyan nagyra volt, hogy ők megszakítással fejezik be az aktust (ez nem védekezés!!)... nem lett terhes.

Én meg mindig ellenőríztem óvszeren sértetlen csomagolás...miegymás, helyes felhelyezés, kiszakadt, elmentem dokihoz gyógyszerért és annak ellenére, hogy az esemény utáni 99%os én beleestem az 1%-ba.

Jelenleg van egy Csodás 4 éves kislányom, én 22 éves vagyok. Most megyek vissza tanulni, anyuék segítettek feltudtam vállalni, de a lelkem mélyén mostmár tudom, hogy gyerek voltam még.


Tesztelj! Ne játsz!

2010. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én így lettem terhes,2 éves a kislányom!
2010. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Válaszolok, hogy megnyugtassalak. Az előző menstruációm 8 napot késett. Mitől? Az idegességtől. Gumi nélkül csináltuk a barátommal, mielőtt "elment", kihúzta. Idegeskedtünk 5-6 napot, majd megbeszéltük, akármi lesz, együtt maradunk. A 8. napra meg is jött. Aztán teszteltem egy negatívat. Tehát: NYUGI!!! Azzal semmivel sem vagy előrébb, ha idegeskedsz!!! Nagyon rossz volt azokban a napokban, de jó lecke volt. Sok "szerencsét"!

18/L

2010. jún. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Próbálok megnyugodni, de gondolom érthető hogy nem valami könnyű nem aggódni egy ilyen helyzetben...Emlékszem amikor még szűz voltam...hogy örültem amikor kimaradt egy hónapot. Mostmeg a ha késik akár 1 napot, már azon gondolkozok, vajon elszúrtam az egész életem 1 óra alatt?...
2010. jún. 1. 17:49
 10/15 A kérdező kommentje:
ui.: az a közelgő menstruációnak, vagy inkább terhességnek a jele, hogyha feszül az alhasam? Vagyis pontosabban olyan látszat kívülről, mint amikor nagyon televan a hugyhólyag. Pontosan olyan. Érezni nem érzek fájdalmat akkor sem ha megnyomom
2010. jún. 1. 17:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!