Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudom, hogy már a fületeken...

Tudom, hogy már a fületeken folyik ki, de kérlek! Ez elég sürgős. Bajban vagyok?

Figyelt kérdés
Lehetségesnek tartom, hogy előváladék került a hüvelyembe. Ejakuláció nem történt a hüvelyemben. Közvetlen a történtek után 1-2 napig barnás folyásom volt, ami aztán abbamaradt. Utóbbi hónapokban mindig hónap első napjára esett a menstruációm ( néha 30-31 de legkésőbb 1.) Sajnos a kis baleset az előváladékkal pontosan a két menstruációm között történt( elvileg ekkor kéne peteérésem legyen). azaz sajnos nem 2 menstruáció között, mivel nem jött meg és már elseje van ! Nagyon félek a nemkívánt terhességtől. Néhol azt olvasom, hogy kivan zárva, máshol pedig hogy az előváladéktól is lehet. Egyáltalán nem eszek többet mint eddig, nem fájnak a melleim sem. Viszont aggódok, hogy miért nem jön meg. És a menstruációs fájdalmak is a menzeszem előtti pár napban szoktak jelentkezni de még sehol semmi. Az idegességtől késhet? Valóban lehet annyi sperma és olyan "sebességgel" hogy eljusson a petesejtekig és megtermékenyítsen? Ha lehetséges akkor valami biztos választ kérnék :( előre is köszöm!!!
2010. jún. 1. 14:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
én is valami olyasmit szoktam érezni mellette még a mellem is feszülni szokott és a fejem is fáj de most én is gázba vaok holnap derül ki hogy lesz e gyerek vagy nem
2010. jún. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

100% biztos választ nem itt fogsz kapni.


Saját megnyugtatásodd miatt tesztelj. Ha nem akkor további sok sikert az idegességhez....

2010. jún. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.Csináltam 2 tesztet. MIndkettő Negatív :) persze telljesen csak akkor nyugszom meg ha megjön, de azért kicsit megkönnyebbültem
2010. jún. 2. 21:21
 14/15 anonim válasza:
helyes és remélem hogy az első utad egy nőgyógyász és gyógyszer felírás
2010. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megjött:) mostmár nyugodt vagyok, és ha lejár a ciklus, anyu eljön velem gyógyszert iratni:) köszi a válaszokat!
2010. júl. 9. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!