Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural gyógyszer beszedése...

Monural gyógyszer beszedése után mi a teendő? Felfázás

Figyelt kérdés
Sziasztok. Hajnalban voltam az ügyeleten, ahol Monuralt írt fel az orvos. Bevettem 3 óra fele, 8kor felkeltem de muszáj volt wc-re mennem. Már jobb, mint tegnap, nem fáj most, viszont még mindig sokat kell pisilnem. Szedem mellé az Urzinolt, sokat próbálok inni, most kamillateát iszom. Menjek vissza az orvoshoz, hogy nem múlt el a vizelési inger, vagy maradjak itthon?

2017. nov. 26. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat iszol, persze, hogy sokat is pisilsz. Ha már nem csíp, akkor egyelőre várj. Ha nem javul, akkor meg a HÁZIORVOSODHOZ menj vissza napközben, ne ügyeletre rohangálj ezzel vasárnap.
2017. nov. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mivel egy másik városban tanulok egyetemen, így nincs itt háziorvosom, muszáj voltam ügyeletre menni.
2017. nov. 26. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Bármelyik háziorvos el lehet menni ilyen esetben, köteles ellátni.
2017. nov. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!