Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy tini lány hány éves...

Egy tini lány hány éves korában éri el azt az állapotot amikor már úgymondd " megáll " a fejlődésben?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és úgy érzem le vagyok marad a kicsit a kortársaimhoz képest. Befogom majd tudni ezt a lemaradást? Meddig fejlődik látványosan egy tini lány? A hormonok mennyire befojásolják a fejlődést?

Például most lett 2 hónapja egy idősebb barátom akivel nagyon jól megvagyunk. Tehát a hormonok közrejátszhatnak majd hogy fejlődjek?

Köszönöm a segítőkész válaszokat!



2017. nov. 30. 15:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21 éves korig nő a mell. A menstruáció pedig általában 17-18 éves korra már beáll. Miért érzed azt, hogy le vagy maradva? Mert azt pont nem írtad le.
2017. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21-22
2017. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 aranyos121 válasza:
mindenkinél más
2017. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
16-17 éves korban nagyjából befejeződik a pubertáskor.Már eget rengető változást nem fogsz tapasztalni magadon.
2017. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
A melleim méretével nem vagyok igazából kibékülve. Más korombelinek akkora mellei vannak hogy csak nézek ez hogy lehetséges.. Jó géneket örökölt? Nem irigykedek csak örülnék én is kicsivel nagyobb melleknek. Amióta barátom van olyan furcsa bizsergést érzek magamban.. Esetleg a hormonoktól beindulhat jobban a fejlődésem? ( Nem feküdtünk még le )
2017. nov. 30. 16:04
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem jót tesz,az biztos.:)

De a melleid növekedésére sajnos nincs kihatással.

Vékony alkatú vagy,egyébként?

2017. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értem az összefüggést a hormonok és a párkapcsolatod között.


23 vagyok. A mellem nem nőtt 17-18 éves korom után már, de alkatilag változtam, nőiesedtem. Nem igazán értem én sem, hogy hogyan :D talán a csípőm szélesedett jobban, nem tudom. De ne búsulj, a párodnak te vagy a tökéletes :) akkora mellel, amit örököltél.

2017. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Magas és elég vékony testalkatú vagyok. Van mellem de én még nem vagyok megelégedve velük.. Nőhet még látványosan?
2017. nov. 30. 16:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Fog még nőni, akkor is, ha nem szedsz fogamzásgátlót.
2017. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A barátom még sosem tett negatív megjegyzést a mellméretemre meg úgy semmimre. Sőt kimondottan azt veszem észre hogy szereti. :D De én félek hogy csak azért mert nem akar megbántani.. Ezért érdeklődöm hogy mennyire fog még változni a testem.. :D
2017. nov. 30. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!