Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért késik a menstruációm?

Miért késik a menstruációm?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban egy hetes késéssel jött meg a mensturációm, a mostani hónapban pedig már szintén egy hete késik de még semmi. Nem élek nemi életet szóval biztosan nem vagyok terhes. Lehet hogy a stressz ennyire befolyásolná? Mindig pontosan szokott megjönni.
2017. dec. 1. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
A stressz, a hormonok, az étkezés, az időjárás, ez mind befolyásolhatja a menstruációdat. 25/N
2017. dec. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy rosszul számolod? Ha mindig késik egy hetet, akkor sose késik, hanem egy héttel hosszabb a ciklusod, mint ahogy te számolod.
2017. dec. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Eddig csak a múlt hónapban jött egy héttel késöbb meg ugye most is késik. Nem tudok mire gondolni szinte mindig pontosan jött meg van egy másfél éves babám a szülés után 2 honappal már visszajött a menstruaciom és azota is pontos volt.most nincs partnerem már egy éve kb úgyhogy terhes tuti nem vagyok. Talán az befolyásolhatja hogy most kezdtem újra melózni és felborult a napirendem meg idegeskedek is. Nem tudom de már idegesít.
2017. dec. 2. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!