Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mell bimbó...

Terhesség alatt mell bimbó elváltozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok lenne egy kérdésem. A mellbimbomon már egy ideje aggaszto sötét foltok jelentek meg nemtudom mihez hasonlitsam pár mm es barna foltok bimbó körül közvetlen mint egy kisebb anyajegy de mégse az mert halványabb...van négy db. Terhesség alatt jött ki rajtam . Normális v menjek dokihoz?

#terhesség #orvos #Mellbimbo elváltozás
2017. aug. 23. 10:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg a bimbó körül is sötétebb az egesz majdmem.. A másik mellem teljesen más azon nincs semmi ilyen folt
2017. aug. 23. 11:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális :)

Nekem is olyan volt, mintha pigment hibás lett volna a bimbó körüli bőr rész.

Ha megnyugtat, keress rá neten, hogy mellbimbó sötétedés terhesség alatt. Szerintem látni fogod, hogy mennyire általános.

2017. aug. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ én is frászt kaptam tőle XD De ez teljesen normális. Nekem is ilyen foltos, ijesztő, de ez ilyen és kész. Nem kell miatta aggódni. Sőt nekem tele lett mell alatt szemölcsökkel a bőröm, szülés után eltűnt a 90 %-uk. Az jobban zavart mint a foltosság :)


Boldog babavárást :)

2017. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. Ahh akkor mrgnyugodtam. A szemölcsökböl jutott nekem is elég sok van a nyakam körül azok is idegesitöek nekem is :)
2017. aug. 23. 15:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megváltozott a mellbimbóm nekem is, nyugi.
2017. aug. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!