Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet PCOS? Tünetek lent.

Ez lehet PCOS? Tünetek lent.

Figyelt kérdés

Szeretném leszögezni, hogy senkitől sem várok orvosi diagnózist, csak szeretném, ha írnának, akik hasonló tapasztalatokkal rendelkeznek. Természetesen elmegyek majd orvoshoz. :)


Szóval ezek a tünetek:

-akné arcon, vállon, háton, mindenhol

-rendszertelen ciklus (viszont nem marad ki sose)

-fokozott szőrnövekedés

-nincs túlsúly


Az utóbbi és a ciklust megléte kizárja a betegséget?


Egyébként nagyon könnyen izmosodom, úgy tudom ez is az egyik velejárója.



2017. dec. 9. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem PCOS-em van, nekem "csak egy" cisztám volt/van mindkét petefészkemen. De nekem is ezeket a tüneteket sorolta fel a dokim, amikor elmentem hozzá. Nekem egyik sem volt meg. Csak erős, görcsös fájdalom, bő vérzés, és akkor is fájt, amikor nem menstruáltam, szinte egész hónapban. Az uh-n 5 centis cisztákat látott. Januárban műtöttek meg. Nyáron voltam utoljára uh-n, akkor is látta, hogy minimálisan kiújult.


A felsoroltak alapján sajnos van rá esélyed, de tényleg orvosi vizsgálat kell ehhez. A fájdalom mennyire erős?

2017. dec. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fájdalom egyáltalán nem erős szerencsére.
2017. dec. 10. 13:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt jó olvasni. De akkor is menj el egy vizsgálatra, a többi tünet is elég zavaró.
2017. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia kérdező! Írhatok privátban?
2018. febr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze.
2018. febr. 16. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!