Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes vagyok. Meddig tart a...

6 hetes vagyok. Meddig tart a folytonos éhségérzet?

Figyelt kérdés
Sajnos diétáznom kell, semmi szénhidrát, cukor, stb. Most ebédeltem és mégis annyira éhesnek érzem magam! Az almától még rosszabb lett. Van valami tippetek?
2008. okt. 1. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az almától én a csillagos eget is látom néha annyi gyomorsavat csinál.Szerintem egyél kisebb szénhidrát tartalmú gyümölgyöket pl körte,szilva,barack.A szőlő is most szezongyümölcs ,de vele már vigyázni kell mert nagyobb a cukortartalma Én is ezeken élek már ha éppen nincs nagyon savam.Nálam az éhségérzet egyre nagyobb,bár én az elején szinte semmit nem birtam enni ,de mindenki máshogy van ezzel.

12 hetes kismami

2008. okt. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mikor múlik el nagyon egyéni. Nekem például hat hetesen még egyáltalán nem volt, az igazi farkasétvágy (amikor étkezés után fél órával már korgott a gyomrom és arra ébredtem, hogy dinoszaurusz steak-et akarok enni, nem vicc) a 10-12. hét környékén jelentkezett és 17-18. hétig tartott. Nehéz időszak volt. Én úgy éltem túl, hogy olyan kedvenc ételeket kerestem, amelyek nem hizlalnak és szinte korlátlanul ehetem. Ennek megfelelően volt egy két hetes zsírszegény natúr joghurtos korszakom (naponta megettem egy kilós kiszerelést, összességében ez volt kb 350 Kcal), majd ezt követték a savanyú káposztás hetek, ebből is egy üveggel lement egy nap az étkezések között, majd a korszak végét a kovászosubi és a nektarinevészet zárta.
2008. okt. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: huhh, ez igen!

Nálam az a legnagyobb baj, hogy szénhidrát függő voltam-vagyok, de azt nem ehetek...

Nagy és nehéz meccs lesz, de a baba egészségéért mindent :))!!!

2008. okt. 1. 13:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nem akarlak elkeseríteni, de én 33 hetes vagyok, és még mindíg megvan az állandó éhségérzet, pedig már elvileg nem kellene hogy legyen, mert a babó nyomja a gyomrom. Hát úgy látszik nálam ez fordítva működik, étvágytalanság helyett farkasétvágy...
2008. okt. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos vannak kismamák, akiket egész terhességük alatt kínoz a folytonos éhségérzet:(
2008. okt. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem a 8. héttől volt, és 2 hétig tartott, de olyannyira éhes voltam, hogy éjjel is felkeltem többször enni...
2008. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!