Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sűrű vizelési inger, érzékeny...

Sűrű vizelési inger, érzékeny mellek, folytonos éhségérzet, es a hőm 36,9 volt ma. Utalhat ez terhessége?

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy nagyon szeretnénk mar babát es 3 napja késik ugyanakkor 3 napja volt egy kis barnázásom azt hittem megjött de mégsem. Kb. 1,5 héttel ezelőtt is volt egy kis barnázásom de nagyon kevés wc re futkosás minden nap, mellfeszülés es érzékenyek nagyon. Hirtelen éhség, es ugye a hőm is magasabb a megszokottnál. Tesztelni még nem merek. Szerintetek lehet gyanakodni???

2016. márc. 1. 18:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet. Sztem tesztelj.
2016. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3 napos késésnél én már nem gyanakodnék meg bizonytalankodnék, hanem meggyőződnék arról hogy mi van. Szerintem tedd ezt te is. Mi itt mondhatjuk hogy terhességre utalnak a jeleid, ha a teszted nega :) Vagy fordítva. Győződj meg róla, hogy kismami vagy, vagy sem, mire vársz? 6hkm
2016. márc. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mostmár mindenképp megbizonyosodott róla :)
2016. márc. 1. 19:18
 4/11 A kérdező kommentje:
Megbizonyosodom *
2016. márc. 1. 19:18
 5/11 anonim ***** válasza:
3 napja késik (és nyilván nem védekeztek, mivel babát szeretnétek), ez nem elég ok gyanakodni? Légy felnőtt, mars tesztelni! :)
2016. márc. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 whitelady1 ***** válasza:
Szerintem tesztelj! Drukkolok!!! Írd meg mi lett a teszt eredménye :)
2016. márc. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2016. márc. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ismét idenéztem, na mi újság ? :))
2016. márc. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok ma csináltam egy tesztet reggel ... Halványan látni de pozitívat mutat :) a biztonság kedvéért csinálok pár nap múlva megegyet :) köszönöm mindenkinek a biztatást :)
2016. márc. 2. 17:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Juhujj! Gratulálok!
2016. márc. 3. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!