Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1000. ilyen kérdés, de mi...

1000. ilyen kérdés, de mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Előre kérek mindenkit, hogy ne oltson le és kiabáljon velem még így neten keresztül sem, ha lehet!

Az a helyzet, hogy egy hete viszketek ott lent, nem égetően és fájdalmasan, csak viszket. Ma vettem észre, hogy a folyásom túrós, de esze ágában sincsen másmilyen lenni és nem tudom, mi ez, rohadtul félek, 13 éves vagyok. Hüvelygomba? Valami más gombás fertőzés? Mik lehetnek a lehetőségek? És ha az, mit csináljak először, mihez kezdjek? Bárcsak feleslegesen aggódnék... Már sírok, légyszi segítsen valaki!


2010. jún. 2. 18:04
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
nem hiszem, hogy el fogok menni, a nőgyógyász csak jobban meg fogja mondani, mert aztán hátha nem is hüvelygomba, hanem valami egészen más, és én is nyugodtabb lennék... :)
2010. jún. 2. 19:13
 12/22 anonim ***** válasza:

Hát én is azért írtam már a legelső kommentemben, hogy nőgyógyász, és ne otthon kezeld magad olyan cuccokkal, amit itt javasolnak.

Mert ha nem?

Ki vállal felelősséget?

A doki majd kikezel, ne aggódj!

2010. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben kb a te korodban.Anyunak szóltam,hogy viszket ott lent,ő orvoshoz vitt és nem gomba volt hanem ha jól emlékszem valami fertőzés.Neked is ezt ajánlom.Majd írd meg mi ujság!Jobbulást!
2010. jún. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
én nem merek neki szólni, egyszerűen sosem beszélgetünk iylesmikről... és egyre jobban félek... nem bírok vele semmit se megbeszélni... :(
2010. jún. 2. 22:38
 15/22 anonim ***** válasza:
Akkor menj egyedül orvoshoz. De szerintem nyugodtan mondj anyukádnak csak annyit, hogy nagyon viszketsz alul. Ennyi.
2010. jún. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Amúgy én is hasonlóan gátlásos voltam. A naplómba leírtam, mert nekem úgy égetett alul és csípett pisilésnél, hogy ülni alig bírtam. Szerencsére anya olvasta a naplóimat (amit sose bocsátottam meg neki, miután rájöttem) és tapintatosan rákérdezett, hogy valami baj van? Akkor elmondtam. Nekem akkor ő vett Canestent és az első kenés után jobban lettem, de ha nem lettem volna jobban, elvitt volna orvoshoz. De nekem nem viszketés volt, szóval szerintem is jó lenne nőgyógyászhoz menni.


Bátorság, olyan hamar meggyógyultam, miután anyukám segített!

2010. jún. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Anyukáddal is kéne beszélned és orvoshoz mindenképp el kell menned. Nem biztos, hogy hüvelygomba, lehet bármilyen más fertőzés. Anyukádnak pedig azt mondd, valami nincs rendben a punciddal, vagy, ahogy Te nevezed a nemi szerved. Ezt nem kell szégyellni.
2010. jún. 3. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A "túrós" jellegű folyás általában hüvelygombára utal.
2010. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
még nincs itthon anyu, de addig valahogy összeszedem magamat... olyan szánalmas vagyok :(. miért nem a fűvel fával lefekvő osztálytársaimmal történik ez? :(
2010. jún. 3. 14:19
 20/22 A kérdező kommentje:
egyedül amúgy nem tudok elmenni dokihoz, mert elég messze van tőlünk, és ráadásul életemben nem voltam. amúgy a dokitól nem félek, mondjuk igazából anyukámtól se kéne akkor már... ne haragudjatok, hogy irkálok így magamnak hülyeségeket, de talán segít egy picit.
2010. jún. 3. 15:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!