Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tippelnétek, mi lehet...

Mit tippelnétek, mi lehet velem? 17/L

Figyelt kérdés
5éve túlszaporodott a candida a szervezetemben. Ezt úgy vettem észre hogy sok kicsi fehér pötty jelent meg a nemi szervervemen, égetett és csípett. Évente egyszer anya elvitt dokihoz de mindig megunta a gyógyszer árak miatt így minden évben csak egy hétig voltam kezelve. Nem gyógyultam meg. Idén ismét elvitt dokihoz. Valami Isteni csoda hatására közölte hogy most már addig visz dokihoz míg meg nem gyógyulok. Eddig egy kapszulát szedtem egy hétig, majd jött egy hét szünet a havi miatt. Két hét múlva kaptam új gyógyszert (egy darab kapszula + 6db tasak amikből a port vízzel kellett keverni hogy fertőtleníthessem vele a hüvelyt). Ma fogytak el ezek is. A csípő, égő érzés alig érezhető már de a pöttyök meg maradtak. Az orvos szerint ha ezek nem hatnak akkor komoly bajom is lehet...nem hatottak. Szerintetek milyen betegségek jöhetnek szóba?

2017. dec. 15. 20:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Neked nincs semmilyen zsebpénzed? Apukád is ennyire sóher mint anyukád? Nagyszüleiddel mi a helyzet?


Az van, hogy ha neked ennyi éve folyamatosan ilyen problémáid vannak, akkor sürgősen el kéne menni egy másik orvoshoz, vagy akár többhöz is, normális, részletes kivizsgálásra! Ha neked nincs rá pénzed, akkor keress egy támogató rokont, aki segít eljutni magándokihoz.

2017. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Beszéld meg a kezelőorvosoddal, hogy fektessen be osztályra. Ott majd megkapod díjmentesen a gyógyszert.
2017. dec. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagyszüleim, aput ez nem érdekli mert női dolog szóval anyura bízza, a rokonokat ismerve azt gondolnák erről hogy ezt a szülőknek kell intézni nem nekik. Anya egy ideje újra visz dokihoz és megint veszi a gyógyszereket de nem hatnak.
2017. dec. 15. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Diétázol?Mert a Candidát anélkül nem igazán lehet kiirtani?
2017. dec. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A doki szerint nem kell.
2017. dec. 15. 21:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Utánaolvastál,hogy mi is pontosan ez a candida?
2017. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"5éve" ... "candida" ... "Évente egyszer" .... "csak egy hétig voltam kezelve" ...


óóó vazzeg.... ezt csak én nem tudom felfogni ép ésszel???


És naná, hogy nem hatnak, már lehet, hogy rezisztensebbek is a gyógyszerre, meg hát 5 éve tart...


Beszélj a dokival, őszintén!!! Mondd meg neki azt is, hogy mit csináltatok, meg mit nem csináltatok eddig... azt is, hogy milyen lehetőségeid vannak, mert ilyen az anyád...

2017. dec. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem folytat a kérdező szénhidrátmentes diétát,akkor aztán kezeltetheti magát egy életen át.A beleiben van a candida,a hüvely gomba csak egy tünete a candidának.
2017. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha tényleg az, akkor candida diéta. Plusz csak pamut alsónemű és mindig szárazra törölközz.

Kenetet vettek?

Elég fura az orvosod...

2017. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!