Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt valakinek hasonló?

Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés

Az ősszel azt vettem észre, hogy néha kicsit viszketett odalenn, de csak a combhajlatomnál. Megvakartam és elmúlt, nem fordítottam különösebb figyeltem. Aztán pár hete, lejjebb, ahol a hüvelynyílás környékén, a combhajlatomnál egy sötétvöröses folt lett mindkét oldalt, de olyan, mintha durván kiszáradva lenne, hámlik a bőr. Amúgy is elég száraz a bőröm, azt hittem, kidörzsölte a fehérnemű ( illetve akkor azért viszket. ) Viszont most hétvégén nagyon viszketett már és a vöröses-hámló folt is nagyobb lett, vagyis hosszabb. És a nagyajkaim szélén is vörös lett már és csíp, ha hozzáérek az egyik oldalt.

Viszont nincs folyásom, nincs kellemetlen szaga se. Szóval mintha csak kivülre korlátozódna.

Vettem Canestent, de ha bekenem, mintha kicsit égetne, de a viszketés nem múlik el tőle.


2017. dec. 18. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kellene menni.
2017. dec. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A canesten csíp egy kicsit, ha nem teljesen egészséges,ép bőrre kened. Én alkamaznám még 2-3 napig,mert gyanús,hogy ez valami gombás fertőzés,de ha már nem viselhető a helyzet,akkor menj orvoshoz.
2017. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!