Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van hogy a menstruacio 8 vagy...

Van hogy a menstruacio 8 vagy több napig is tart?

Figyelt kérdés
Barátnőm azt alitja de én nem nagyon hiszem el neki ezt

2017. dec. 19. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
jah van
2017. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Van, de ha (beállt ciklusnál)egy hétnél tovább tart akkor érdemes lenne felkeresni ezzel egy nőgyógyászt!
2017. dec. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
3-10 napig normális a menstruáció hossza. Nem mindenkinek zavarja le gyorsan a szervezete. Ne hazuttold meg a barátnődet.
2017. dec. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
14napig menstruáltam egyszer, de amugy is siman eltart 7-8napig. Állítólag 10-ig normális.
2017. dec. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
simán lehet. nekem átlag 8-10 napos szokott lenni.
2017. dec. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Van...
2017. dec. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen, 10 napot kell várni, hidd el nem ér annyit hogy mensi alatt elmenj stresszelve dokihoz (mert ugye menstruáció alatt nyilván nem szeretnél kitárulkozni vizsgálatra) mert még meg is fog alázni hogy minek jöttél ide, ez teljesen normális. Sajnos tapasztalat, én is mentem sztk rendelésre (mert magánba ugye nem tudok azonnal menni) mert már 8 napja menstruáltam és konkrétan leüvöltött a doki, hogy húzzak már el,idézem:"Marha jó, hogy ennyi idős létére nem imseri a saját testét, más meg kint vár órákat valódi problémával"...tehát szerintem érdemes megvárni 10-14 napot
2017. dec. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!