Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használtok mosható egészségügy...

Használtok mosható egészségügyi betétet? Milyen tapasztalataitok vannak róla?

Figyelt kérdés
Melyik gyártó terméke vált be a legjobban?
2017. dec. 21. 20:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Uh....nem. El nem tudnám képzelni.
2017. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Környezetbarát. Egy nő élete során rengeteg tonna hulladékot „termel” az eldobható betét, tampon használatával.

Még csak nyár óta van meg és rettenetesen rendszertelen, meg kiskorú vagyok így nem én mosok magamra, ezért még nem, de ha majd beáll meg minden akkor biztosan veszek! :)

2017. dec. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kelyhezek, de biztonságos abban érzem magam, ha teszek be betétet. Emilla mosható tisztaságim használok, meglepően sokat elbír az is. Csudiszép mintái vannak, szuper anyag, nagyon vékonyak még a rendes betétek is, sokféle méret, akár tangába is lehet nála venni.
2017. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a hülye kérdésért, de ezt teljesen ki lehet mosni? Néha még a friss vér sem jön ki hideg vízzel se...
2017. dec. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám elképzelni, hogy valaha is ilyet használjak, persze, ha bevált valakinek, akkor okés. Nekem is az jár a fejemben, ami az előttem szólónak.
2017. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
33%
Szia! Én is intim tölcsért próbálok használni környezetvédelmi és kényelmi okoból is, de macerás cserélni ezért inkább itthon használom vagy ha rövid időre megyek valahova...egyébként tampon, éjszaka meg esti betét, nem vagyok híve az esti tamponozasnak...ha te is hasonloan vagy, hogy csak estere hasznalnad a betetet akkor szerintem nem gáz, használd nyugodtan, de én egyszerűbbnek ítélem csak kidobni, napközbense meg biztos nem venném fel, nagy...ha mindenképpen szeretnéd vegyél egyet, nekem biztos nem lenne kedvem "mosogatni"
2017. dec. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

A tampont egészségügyi okokból nem használhatok. Az eldobható eü. betétekkel mostanában megjártam, mert irritációt okozott egy olyan betét, amit évek óta használok. Nem tudom, hogy milyen anyaggal kezelhették. Ekkor kezdtem el keresni az "alternatív" megoldást. Ráakadtam a mosható változatra és szimpatikusnak tűnik.

Az intim tölcsértől idegenkedem egy kicsit :)

2017. dec. 22. 18:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Meska.hu vagy ebayn lehet rendelni, nem mondom, hogy menjünk vissza a barlangba, de nagyanyàink idejében még vatta se volt, ők is mostàk, csak sz nem volt patentos. Pénzben is megéri és környezetkímélő. Én a pelenkát is mostam a lányomra.
2017. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!