Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Monural gyógyszer mellett szex?

Monural gyógyszer mellett szex?

Figyelt kérdés
Az urulógus monural kúrát írt fel, hogy 2 hónapig, hogy minden héten igyak meg egy tasakot. A barátommal eddig távkapcsolatban voltunk de most fog hazajönni. A kérdés az, hogy szeretkeznetünk e a barátommal vagy várjunk 2 hónapot ? A hüvelyemmel nincs semmi gond de még se szeretném, hogy elkapjon valamit tőlem.

2017. dec. 22. 13:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kapna el bármit, ha óvszert használtok? Felteszem távkapcsolatban nem szedsz feleslegesen fogamzasgatlót.
2017. dec. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak hát az óvszer se biztosít teljes védelmet és mivel nagyon szeretem ezért óvnám nagyon mindentől :)
2017. dec. 22. 13:13
 3/6 anonim ***** válasza:
37%

A Monural felfázásra van. Jó Isten gyere le...

ELkapja tőled a felfázást vagy mi?

2017. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

3-as vagyok. Még anynit hogy mondjuk én felfázva biztos nem szexelnék. Ha távkapcsolatban élnék, ha nem. Elég elviselni azt a csípő kényelmetlen érzést, nem még szexelni. Meg nem is nagyon szabad.

Miért kell 2 hónapig szedned?????

2017. dec. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mert elkezelte a háziorvosom és nem volt rendesen kikezelve vagyis hat ezt mondta az urulógus. Egyébként olvastam a neten hihy van esély rá hogy ő is elkapja ezért kérdeztem.
2017. dec. 22. 14:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Huzzatok gumit. De lehet rosszabbodni fog szex utan a felfazas.. legalabbis nekem ugy volt. Sokaig kinlodtam vele.
2017. dec. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!