Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért jött meg gyógyszer...

Miért jött meg gyógyszer szedése mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hónapja szedem a Yasminelle fogamzásgátló tablettát. Az első alkalommal minden rendben volt, második alkalommal késett egy napot, és most pedig úgy jött meg, hogy meg van hátra két tabletta. Mitől lehet ez? Lehet baj? Közben beteg voltam, egyszer ment a hasam és egyszer pedig hánytam. (Két különböző nap)



2017. dec. 22. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha hánytál és hasmenésed volt,lehet,hogy nem volt ideje felszívódni a tablettának. Ha szedtél antibiotikumot is,az pláne kiüti a hatását.
2017. dec. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Antibiotikumot nem szedtem mert vírusos betegségem volt: :) köszönöm a válaszod!
2017. dec. 23. 07:49
 3/3 anonim válasza:
Én is úgy jártam, hogy hasmenéses időszak után az utolsó előtti tablettánál már vérezgettem, szóval ezzel nem vagy egyedül.
2017. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!