Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tanåcstalan vagyok,...

Tanåcstalan vagyok, mindenképpen menjek nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Mår jó ideje tapasztalok nyilaló ėrzést az alhasamnàl elöl két oldalt, illetve a csípőm többi részén is elő szokott fordulni egy nap többször is(lassan már 3. Hónapja)

Magánrendelésre kaptam időpontot, de tanácstalan vagyok. Mindenképpen elmenjek?



#panasz #nyilall #nőgyogyasz #tanåcstalanság
2017. dec. 26. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél valami cisztát vagy miómát, akkor menj el. Nem riogatni szeretnélek, ez bármi lehet, de nem normális. Mindenképpenj menj, max megnyugtatnak.
2017. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Legutóbbi menszeszemkor olyan volt mjnt ha késsel szabdalták volna a hasam
2017. dec. 27. 10:29
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp! Régebben én is szedtem a fájdalomcsillapítót, mint a cukorkát, amíg egyszer annyira ki nem készítette a gyomrom, hogy majdnem a mentő jött értem. Panaszaim után vittek is a nőgyógyászatra, ahol a doki az első alkalommal megoldotta a problémát. Nyugi, rendbe jössz!;)
2017. dec. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel mindenképp menj el. Én is halogatni akartam, (pedig menstruációkor olyan görcsös fájdalmam volt, hogy semmi használt, csak sírva fetrengtem, és akkor is görcsöltem, amikor már elmúlt) de jól tettem, hogy elmentem, 5 centis cisztáim voltak. Januárban műtöttek.
2017. dec. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ilyenkor rákszűrést is szoktak végezni? Az hogy szokott történni?

A nyilalás erőssége våltozó

2017. dec. 27. 12:25
 6/10 anonim ***** válasza:
Rákszűrést abban az esetben végez el a doki, ha kéred. Ha épp esedékes lenne (egy évben egyszer), akkor kérheted. Óvatosan kenetet vesz, pici kellemetlenséget érezhetsz, ha amúgy is vannak fájdalmaid, de ha mondod a dokinak, hogy mi a helyzet, akkor biztos, hogy még figyelmesebb lesz. Picit megnyomkodja a hasad, aztán ha érez valamit, csinál uh-t is. Valószínű, hogy fog.
2017. dec. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez lenne az első ilyen vizsgálatom....
2017. dec. 27. 12:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló vagyok:


Nekem is egy hónapja volt az első, meg sem éreztem.

2017. dec. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Miket szoktak kérdezni az első nőgyôgyászati vizsgàlatkor?
2017. dec. 27. 23:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor kezdtel el menstrualni, mikor jott meg utoljara, kerdez a ciklusrol is hogy kb hany napig tart stb, szuz vagy e, aktiv szexualis eletet elsz e, aztan ha van akkor elmondod a panaszod es azzal kapcsolatba kerdez ha meg szukseges, utana pedig megvizsgal, attol fuggoen miert mentel:) legtobb esetbe csak kenetvetel es tapintasos vizsgalat van, neha huvelyi/hasi uh. Nem faj, rovid ideig tart es egy evre le is tudod az egeszet:)
2017. dec. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!