Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erősen fogyatkozik a hajam az...

Erősen fogyatkozik a hajam az utóbbi pár évben, mit tegyek? (60/n)

Figyelt kérdés
Mindig is vékony szálú és gyenge volt, de most már szemmel láthatóan kopik. Valami hajerősítő természetes szer létezik?

#haj-erősítő-szer
2017. dec. 28. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem ez természetes, a korral jár. Régebben ennek a palástolására volt minden idősebb nőnek göndörítve a haja. Olyan frizurát kell vágatni, aminél nem feltűnő.
2017. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Te ezt örökölted. Szerezz be egy parókát és válassz olyan hajfestést, aminél nem feltűnő a dolog. Egyebet nemigen tehetsz.
2017. dec. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy 30-as kolléganőm és alig van haja, kilátszik a fejbőre mindenhol. Ő melíroztatja és úgy vágatja, hogy dúsabbnak hasson.

Patikában kérdezd meg, lehet-e ezzel valamit kezdeni. Ha nem, akkor a fodrásznál csináltass melírt, az valóban dúsítja optikailag, amellett ha váll fölöttig érőre vágatod akkor nem húzza le a súlya. Lényeg, hogy fokozatosra vágasd, ne egyforma hosszúra.

2017. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Fitoösztrogénes étrendkiegészítők és a koffeines samponok segíthetnek. Mindkettőből tudnak majd ajánlani patikában. Anyukámnak pl nagyon bevált a Plantur sampon.
2017. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, - főleg a Biztatóakat. Nem akarok parókát hordani, sem kopaszodva létezni. Valami gyógynövény, masszírozás,természetes szer stb.biztos van, csak meg kell találni. Amúgy sportos, fiatalos vagyok, letagadhatnék 10 évet - a környezetem szerint.
2017. dec. 29. 09:23
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetes folyamat az öregedés. Persze lehet mindenféle kencével, beavatkozással hárítani, de utolér mindenkit.
2017. dec. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most találtam a neten egy természetes hajpakolás receptet, ami görögszéna magőrlemény és kókuszolaj keveréke. Ismeri valaki?
2017. dec. 30. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!