Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3 napig nagyon erős vérzésem...

3 napig nagyon erős vérzésem volt nagyaon darabos meg isznyat rosszul voltam. Már elmúlt de napok óta barna folyásom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Már van időpontom nőgyógyászatra.de aggódok ilyen még nem volt.24 éves vagyok.
2017. dec. 31. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Menstruációnak hívják a jelenséget
2017. dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
A barna folyás menzesz után teljesen normális.
2017. dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A barna folyás a menstruáció vége. Így tisztul ki a maradék vér, teljesen normális jelenség.
2017. dec. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy annak hí ják nem vagyok aluliskolázott idióta.😂de ilyen erős még sosem volt.meg ennyire fájdalmas sem!
2017. dec. 31. 20:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Hívják*
2017. dec. 31. 20:34
 6/7 anonim ***** válasza:

A darabos vérzéstől még nem kell megijedni, de ha nagyon erős görcsök közepette váltak le a darabok és teljesen legyengültél, az nem normális. Menj el dokihoz, ha még nem volt ilyen. Én 2 hónapig húztam, mielőtt rá tudtam venni magam arra, hogy dokihoz forduljak, kiderült, hogy cisztám van. Január elején lesz egy éve, hogy műtöttek. Ezzel nem akarlak ijesztgetni, előfordulhat ilyen fajta vérzés akkor is, ha nincs semmi gond, de az erősen görcsös fájdalom sosem jelent jót sajnos.


L/19

2017. dec. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. dec. 31. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!