Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Szeptember elején vettem be esemény utáni tablettát. Meddig lehet zavaros a menszim?

Tegnap megjött, de iszonyat kevés van. És egy héttel hamarabb is. Mikor áll vissza?

2008. okt. 25. 20:02  Privát üzenet  

A válaszok
Nőgyógyászodat kérdezd meg, gondolom mindenkinél másképp van. Nekem annyira nem boritotta fel a menzimet, amikor be kellett vennem. Összvissz pár napot késet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont 2008. okt. 25. 20:07 Privát üzenet
Változó! Én utána kezdtem el foggátlót is szedni, eddig beállt nekem! De ha teheted, kérdezd meg a dokidat!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 2008. okt. 25. 20:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem voltam nőgyógyásznál, mert ügyeleten voltunk. De általában? Szóval ez még ugymond, természetes vagy nem?

# 3/8Időpont 2008. okt. 25. 20:19 Privát üzenet
Van akinek hónapokig összezavarhatja..

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 2008. okt. 25. 20:23 Privát üzenet
Nekem különösebb zavart nem okozott, mondjuk összesen 2x próbáltam, igaz ez még akkor volt, amikor recept nélkül is lehetett kapni, akkor postinor volt a neve.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 94%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 2008. okt. 25. 20:40 Privát üzenet
én Escapelle-t vettem be, szintúgy szeptemberben. semmi zavart nem okozott a tabletta.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 2008. okt. 27. 18:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nekem ez a második, az elsőt azt valamikor tavaly nyáron vettem be. Szóval több mint egy év van a kettő között. Az elsőnél amúgy nekem sem okozott semmit. Ez ugyanaz a tabletta, mégis összezavarta... :S Na majd lesz vhogy... :)

# 7/8Időpont 2008. okt. 27. 18:24 Privát üzenet
papíron rajt van, hogy esetleg bezavarhat...

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 2008. nov. 6. 23:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet zavaros a vizeletem? Nő vagyok. (a többi lent)
Szeptember 30. án megjött a menstruációm és valami oknál fogva tegnap is megjött. Ez normális szerintetek? A fogamzásgátlót most folytassam tovább vagy mit csináljak?
Normális, hogy ennyire zavaros az utóbbi időben a menstruációm?
én egy 12 éves lány vagyok és szeptember óta barna folyásom van és kb mikor jöhet meg a menstruációm?
Szeptember kimaradt, de most nagyon sok van. Mitől lehet?
Egészségügyi küret után mikor kell megjönni a menszesznek? Rendes időben vagy később? Utólsó menszeszem szeptember 18 án volt és az egészségügyi küret szeptember 30 án! Most meg...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!