Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik az első nőgyógyász...

Mi történik az első nőgyógyászati vizsgálaton?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 18:10
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bejelentkezel, tini amulanciara nem kell. Huzol egy sorszamot, bemesz, leulsz a dokival szembe, elmondod miert jottel, kerdezget, ha panasz van arrol is bovebben. Utana megker h vetkozzel le alulrol, felfekszel a vizsgaloszekre, labakat szet, eloszor egy vagy ket ujjal megvizsgal, attapint, majd egy huvelytukrot (kacsat) vezet a huvelybe, szetnyitja, es egy kis palcikaval mintat vesz. Nem faj, nekem soha sem fajt, es az egesz kb 5 perc. Utana alulrol feloltozol es felulrol le, megnyomkodja a melled h nincs e csomo vagy elvaltozas, feloltozol, leultok es elmondja mikor johetsz az eredmenyert vagy kontrollra vissszahiv, ha kezeles kell ad kovetkezo idopontot. Sztk rendeles annyiba mas, hogy eloszor vetkozol, utana beszeltek. Mond hogy szuz vagy, akkor ovatosabb lesz, ez nem sok mindenbe befolyasolja a vizsgalatot, rakszurest nem csinal de kenetvetel lehet panasz eseten. Fontos mindenre valaszolj oszinten, kulonben nem lesz pontos a diagnozis!
2018. jan. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem minden orvos nézi meg a melleket.Akármelyik orvosnál jártam eddig csak kérésre néztek mellet.Mindig csak alul vizsgáltak meg.Jobb ha tunikába vagy hosszú felsőbe mész,ha szűz vagy még szólj róla,mert akkor óvatosabban vizsgál az orvos.
2018. jan. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2-es vagyok, ha esetleg a panasz indokolja, a vizsgalat kiegeszulhet huvelyi vagy hasi ultrahanggal (pl:hasi fajdalom, egeto, viszketo erzes huvelyben)
2018. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!