Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik vizsgálat a fájdalmasab...

Melyik vizsgálat a fájdalmasabb? Aranyér miatt felnyúlnak végbélbe, vagy amikor nőgyógyászati vizsgálaton a kacsával vizsgálják a hüvelyt, illetve újjal?

Figyelt kérdés

Aranyér vizsgálatom volt, itt néhány másodperc volt ,és mivel érzékeny terület ,inkább csak kellemetlen volt,de nem fájt igazából.



Nőgyógyásznál első alkalmam lesz . Még nem szakadt át a szűzhártyám a tudtommal.

Ha kisebb kacsával csinálják,akkor jobban kibírható?

Hallottam többfélét is,hogy szűzhártya ha megvan,akkor csak végbélnél vizsgálódik , azonban nekem már időszerű 21 évesen a méhnyakrákszűrés .


2018. jan. 4. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
A nőgyógyász. Igaz nekem nem volt aranyerem mikor vizsgáltak, hanem végbél repedésem, de nem volt fájdalmas. A nőgyógyászati kacsa viszont mindig kellemetlen meg a mintavétel is, pedig nagyon jó orvosom van, csak marha szűk vagyok.
2018. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ilyen esetben ,hogy valaki az átlagosnál szűkebb (mint pl én is szerintem) mit lehet tenni?

Ha ellazul valaki,akkor ez sem akadály a vizsgálatnál?

2018. jan. 4. 21:25
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

egyertelmuen a fenek kornyeken vizsgalatok a kellemetlenebbek,bar a nogyogyaszat kacsaja sem egy alom utazas. a fajdalom nem jo szo ra, inkabb kellemetlen, de inkabb 10x vizsgaljon meg kacsaval es vegyen kenetet, mint 1x is a fenekembe nyuljon valaki! brrrr.

ki fogod birni, lazulj el, nem lesz kellemetlenebb egy fenekben turkalasnal, hidd el.

2018. jan. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
32%
Lazulj el. Nekem még csak nőgyógyászati vizsgálatom volt, de az sose fájt. Kicsit kellemetlen, de ki lehet bírni.
2018. jan. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha szűz vagy, akkor minek a rákszűrés ilyen fiatalon? Szerintem meg sem csinálják ameddig nincs testi kapcsolatod fiúval.
2018. jan. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !
2018. jan. 4. 21:50
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Nekem anno amikor szuz voltam mondta hogy kacsat nem hasznalhat szuz lanyokon, ezert megoldotta mashogy a mintavetelt...de azota volt parszor, soha nem volt fajdalmas, meg kellemetlennek se mondanam, meg se ereztem, persze ehhez kell egy jo orvos is
2018. jan. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik sem, csak kellemetlen.
2018. jan. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nos,azota voltam nogyogyasznal is, ha valaki rakeresne erre a kerdesre.

Kiderult,hogy at van szakadva a szuzhartyam.

Mondani szokas , hogy nem faj a vizsgalat,csak kellemetlen..haat en ugy mondanam,hogy azert fajt. Sajnos a nogyogyasz,aki raadasul maganorvos es no,nagyon nem informalt semmivel.

Szoval nem volt jo erzes nyilvan,de kibirhato. Az aranyeres vizsgalat kibirhatobb volt.sot,azt alig lehetett erezni.

2018. jan. 30. 12:36
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem valassz masik orvost, olyat, akinek elotte alaposan utananezel.
2018. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!