Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek az ciki, ha...

Szerintetek az ciki, ha nőgyógyász mellett vagyok aszisztens és meg akarom vele vizsgáltatni magam? Vagy menjek el máshoz?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 12:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%
Én máshoz mennék.
2010. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Én elmennék máshoz...
2010. jún. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
83%
Én is inkább máshoz mennék el. Ő mégiscsak a főnököd.
2010. jún. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
én kínosan érezném magam, de ha ő a legjobb, akkor simán. mondjuk, ha ez rendelőkomplexum, akkor bekéretszkednék a szomszédos orvoshoz:)
2010. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
62%
Szintén máshoz mennék. !!
2010. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Én is inkább máshoz mennék. Szerintem nincs vele gond, ha hozzá mész rendelésre, de én nem örülnék neki, ha a főnököm "turkálna bennem".
2010. jún. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
64%
Én máshoz mennék. Tudom hogy a nőgyógyászok úgy néznek a nőre mint egy "munkadarabra" de téged mégis csak elég jól ismer együtt vagytok minden nap....én nem vállalnám be.
2010. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%
Én is máshoz mennék....kíváncsi vagyok ezek után hogy döntesz
2010. jún. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha neked nem kellemetlen, akkor egyáltalán nem ciki. De ha ezt megkérdezted, akkor szerintem neked nem lenne kellemetlen, csak attól félsz, az orvos mit szól. De az orvos szemében ez tuti nem ciki...miért lenne az? Még elismerés is neki:)
2010. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Te jó ég ennyi embert aki máshoz menne...

Miért lenne ciki könyörgöm? Hát épp ez az hogy ismered már és tudod milyen! Nem gondolod te se komolyan hogy félsz a nőgyógyásztól hogy megerőszakol? Asszisztens vagy neked kell őt a legjobban ismerned, főleg ha egy rendes aranyos ember biztos szivesen vizsgál meg hisz a kollégád és elég szoros kapcsolatba vagytok! Biztos szivesen segit majd rajtad, hisz te is segited őt a munkájában nemde?

2010. jún. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!