Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Daganat lehet? Valakivel volt...

Daganat lehet? Valakivel volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Most vettem eszre hogy a bikinivonalamtol nem messze van egy gumo/csomo.Regebben ott volt egy pattanas (kb.2 eve) amit kinyomtam azutan is megmaradt egy ilyen gumo feleseg de ez most ilyesztobb mert nem sebbes a teteje es ha kb akkora mint az ujjam (tehat ha rarakom az ujam fedi).

2018. jan. 6. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet nem ürült ki a pattanásból az összes váladék, így ott betokosodott. De lehet egyéb csomó is, ezért érdemes orvoshoz menni!
2018. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha erzekeny mint a pattanas, akkor az egyszeruen hatramaradt gyulladas.
2018. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szőrtüszőgyulladás.
2018. jan. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt az államon, betokosodott valami és kivágták.
2018. jan. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha nem vagjak ki lehet nagyobb baj? Vagy igy lelehet elni az eletunket?
2018. jan. 6. 18:27
 6/12 A kérdező kommentje:
Esetleg ha steril tuvel kicsit megszurom hogy kijojjon? Nem szeretek orvoshoz jarni amig lehet kerulom oket.
2018. jan. 6. 18:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha a pattanás maradványa, akkor kell lennie valahol egy kis mikro nyílásnak, fertőtlenítsd le és nyomd meg mint egy pattanást mikor kinyomsz, hátha elkezd ürülni belőle valami cucc és aztán teljes egészében ki tudod üríteni. Ha nem és zavar , akkor orvos.
2018. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De en ugy lattom hogy lehet meglenne a nyilas csak ket ev alatt azert osszefort.
2018. jan. 6. 18:33
 9/12 A kérdező kommentje:
sikerult 😀 koszonom, igazatok volt teli volt gennyel :/
2018. jan. 6. 18:35
 10/12 A kérdező kommentje:
Bar a teteje meg mindig kemeny es biztos hogy jol kinyomkodtam! Mitol lehet?
2018. jan. 6. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!