Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha sétálok kicsit többet,...

Ha sétálok kicsit többet, vagy beszélek sokáig valakivel, egyszerüen nem kapok levegőt, olyan mintha futottam volna több kilométert. Miért fulladok?

Figyelt kérdés
Persze dohányzom,de leszokóban vagyok.. Még pár szálam van,és leteszem.. Áprilisba voltam tüdőorvosnál,minden rendben van.. 11 éves korom óta dohányzom,ugye volt hogy évekig 5-7 szálat szivtam el naponta,de ez az utobbi két évben növekedett napi 8-10-re.. Az utolsó két hónapban pedig 15-20 szál. Tudom hogy ez nem jó,de itt az ideje hogy változtassak az életemen.. 20L csak egy kis megnyugtatásra van szükségem.. Miért fulladok?

2017. szept. 14. 04:47
 1/6 Salx Narval ***** válasza:
Ha ilyen hirtelen megdupláztad a napi adagodat akkor ez simán lehet a cigarettától is. Én 3 hét kihagyást követően, a félnapi adagom elszívása után ugyanígy jártam, pedig öreg bagós vagyok. Ebből is látszik, hogy mennyire káros szenvedély ez. Próbálj leszokni, én is ezt teszem.
2017. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát persze. Mindig is tustam hogy rossz dolog,de mégis csináltam tovább.. Volt hogy letettem 2 hétre(juniusba) de akkor mégtöbbször rámjött a nehézlégzés! Sok sikert neked és kitartást!! :)
2017. szept. 14. 06:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert a szervezetednek elege lett belőle.
2017. szept. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
Ez egyébként érdekes dolog, én nem szoktam köhögni a cigarettától de amikor huzamosabb időt kihagyok akkor mindig rám tör mindenféle "tüdővész".:D Gondolom ez valami tisztulási folyamatnak köszönhető. Már én is 8-10 szálnál tatok és folyamatosan csökkentem, 6 hónapja ez az adagom és 2 havonta csökkentem 1-1 szállal.:D Nekem nem jött be az, hogy leteszem és kész, 6-7 szállal véglegesen is kiegyeznék ha tartani tudnám. Neked is sok sikert a leszokáshoz.
2017. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp itt az ideje, hogy leszokj róla, ha már fulladsz is.
2017. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Olyan nincs hogy leszokóban vagy . Vagy szivod vagy nem szivod.

https://www.youtube.com/watch?v=lWpJF6DLrek

Nézd meg.

2017. szept. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!