Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SOS. Tamponnal alvás? (Többi...

SOS. Tamponnal alvás? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 2ik napon vagyok a menszivel és most este amikor betétet akartam cserélni észrevettem hogy elfogyott de már semmi nincs nyitva ilyenkor a közelben. Egy OB-m volt csak és ezelőtt még csak egyszer használtam életemben. Lehet nagyobb gondom hogyha második használatnál alszok vele? És nagy gond ha több mint 8 órát van bent? Légyszi segítsetek. Előre is köszönöm. 16/L

2018. jan. 6. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gondod nem lesz tőle nyugi! Nem számít hanyadjára használod. Viszont az a véleményem ,hogy 8 órát nem fog kibírni. Nekem az első két nap nagyon megszokott lenni (előfordul ,hogy a super méretűt is cserélnem kell éjszaka) . Én azért egy tisztaságit tennék ha az van otthon .Esetleg anyukádtól kérni .
2018. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz, én mindig így alszom az első 3 napban, (nekem nagyon erős az első pár nap) ja és + betét
2018. jan. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Használhatsz,viszont ne legyen bent 8 óránál tovább. Ne kockáztasd a TSS-t!

Tegyél be inkább wc-papírt/vattát, miután megtelt.

2018. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én éjszakára is mindig tampont használok, de teszek alá egy betétet, hogy ha idő előtt átázik, és nem veszem észre, ne legyen gond belőle. Be szoktam állítani néhány ébresztőt, és akkor kimegyek cserélni. 8 óránál tovább ne hagyd bent akkor sem, ha még esetleg nem telt meg.
2018. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt hasznalok este, de a TSS miatt inkabb beallitok egy ebresztot, felkelek es cserelem, de a tajekoztato szerint nem baj ha bent van 8 orat, kozvetlen lefekves elott tedd be, es ha felkeltel azonnal vedd ki. Nincs valaki a kozelben akitol kerhetnel?
2018. jan. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!