Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves Hölgyek, ez miért lehet?

Kedves Hölgyek, ez miért lehet?

Figyelt kérdés
Tudom, kismillió ilyen kérdés van fent, de mindenkinek van valami egyéni a történetében. 3 hónapja abbahagytam a fogamzásgátló szedését, érdekes módon rendesen jött meg a ciklusom,eddig. Már 5 napja késik, az alhasam rettenetesen feszül és fáj, a melleimet meg nem éreztem még ilyen fájdalmasnak. 2/2 terhességi teszt ( egyik mai, másik 2 nappal ezelőtti ) negatív lett. Lehet, hogy most kezdett el megkutyulódni az egész a fogamzásgátló abbahagyása miatt? Más "bajom" nincs.
2018. jan. 9. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt! Abbahagytam és utána egy ideig tök pontosan megvolt, mintha még mindig szedtem volna a tablettát. Aztán egyszer csak kimaradt kb 2 hónap. Nem számoltam mennyi, nekem ugyan nem hiányzott :) Aztán megjött. De nekem amúgy sem szoktak ilyen világfájdalmas görcseim lenni, sosem voltam az a haldokló típus, picit néha elszédültem és ennyi volt a tünet.
2018. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a fogamzásgátló miatt van. Bekavar a hormonokba. Akar fél évbe is beletelhet, mire visszaáll a rend.
2018. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eddig sosem voltak erősebb fájdalmaim, sem előtte, sem közben, azért is "lepett meg" :D Köszönöm a válaszokat!
2018. jan. 9. 21:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Fogamzasgatlo nagyon "belezavar" a hormonmukodesbe, siman lehet hogy attol van, nekem is eros menstruacioa gorcsokre az elso doki fogamzasgatlot akart adni, gondolom az elnyomhatja a fajdalmat is
2018. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Nekem akkor volt bajom amikor elkezdtem szedni, az elején éjjelente lettem rosszul, levert a víz, majdnem elájultam... aztán 1-2 hét után elmúlt. Viszont híztam tőle combra meg csípőre. Miután abbahagytam lement a plusz súly. Szóval legyél türelmes magaddal, kell idő a szervezetednek amíg beáll a saját ritmusára:)
2018. jan. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!