Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy a nagyon...

Miért van az, hogy a nagyon kedves mosolygós okos hölgyek is csak a keményebb férfiakat szeretik?

Figyelt kérdés
Bocs, hogy ebbe a kategóriába írom, de itt értelmes normális válaszokat remélek.
2011. febr. 11. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A keményebb alatt mit értesz pontosan? Határozottságot..?
2011. febr. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az állatvilágban miért a dominánsabb hímeket részesítik előnyben a nőstények?

Belénk van kódolva, hogy ne egy nyüzüge férfitól várjuk el, hogy biztonságot adjon és megvédje a családot. Ennyi.

21/L

2011. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Cory Rose válasza:
Én nem szeretem a keményebb férfiakat, már ha úgy érted ahogy én..
2011. febr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Kemény? egy határozott, nem izomagyú, de azért kicsit izmos, szálkás pasi mellett sokkal nagyobb biztonságban érzem magam, szükségem van arra, hogy azt érezzem, hogy meg tud védeni. És most jöhet a kérdés, ugyan mitől? Soha se lehet azt tudni. Miskolci vagyok, sok errefelé a cigány, szóval van bőven okom rá, hogy ne egy határozatlan kis nyámnyila pasit akarjak... Bocsi de ez van
2011. febr. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Értem. Szóval a bunyózni tudás az irányadó.
2011. febr. 11. 16:55
 6/13 anonim ***** válasza:
Anyuci kedvenceit valóban csak anyuci szereti. A tutyi-mutyi pasikra senki sem bukik vagy csak a hasonló adottságokkal rendelkező nők - egy része. Mivel stílusod választékos, én igyekeznék értelmes választ adni. Az valóban fontos, hogy ha mondjuk egy esti séta alkalmával huligánok megkergetnek, ne a pasi fusson előttem... :) Szerintem Te csak valamiért beválasztottál. A leírt nőtípus sanszosan nem kutyaláncos, zsíragyú, sportautós mukikra bukik. Lehet, hogy a célba vett korosztály nem megfelelő. Ahhoz kell egy kis élettapasztalat és pár jó nagy pofon az élettől, hogy ne az olyan pasi jöjjön be a nőnek, akinél örökké ki kell sakkozni, hogy vajon hív-e, vajon mikor, stb.
2011. febr. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én pont nem az ilyen "keményebb" pasikat szeretem. Az például, ha valaki nagyon ki van gyúrva, egyáltalán nem tetszik.. Azokat a pasikat szeretem, akik okosak, intelligensek, van humorérzékük, van személyiségük. Az, hogy valaki mennyire kemény, egyáltalán nem érdekel. Persze FONTOS, hogy vonzónak találjam. 25/N
2011. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Másodikkal tökéletesen egyetértek. Nincs szükságünk olyan pasira aki olyan nyálas és érzelgős, hogy már szinte csöpög, ráadásul a nő a gyenge, törékeny a férfi pedig legyen erős.
2011. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a bunyózni tudás az irányadó, de legyen fellépése, legyen tekintélyt parancsoló, és ne mindig a lánynak legyen igaza. A párom nehezen tartható kordában, de igényli :))

Nem 90 kilo tiszta izom, de ha egyet dörrent, többen összeszarják magukat.

És a mosolygós, okos hölgyek sem hiszem hogy feltétlenül a "jól van drágám, igazad van "-ra vágynak. Nálam a kemény a magabiztos, határozott, megingathatatlan férfit jelenti.

2011. febr. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Evolúció.


"Amikor egy nő a férfiről adatokat gyűjt evolúciós kalkulátora számára, akkor elsősorban a magas tesztoszteron szint, a "jó gének" és az eltartóképesség jegyeit méri fel.

A magas tesztoszteron jegyei az arcon a kiemelkedő középarc és orr, széles járomcsont, erős, széles áll, és megnyúlt alsó arcfél. (Ez lényegében ellentéte a női arcnak!) Ehhez jön még a férfiasan erős arc- és testszőrzet. A magas tesztoszteron szint testi jegyei az erős felsőtesti izomzat, a széles váll és keskeny csípő.

A magasság, mint a nőknél is, szintén fontos, csak ellenkező előjellel. Az alacsonyabb és kisebb testsúlyú férfiak sikertelenebbek a házasodásban és szaporodásban, mivel messziről "ordít róluk", hogy valami fejlődési gubanc vagy alultápláltság volt náluk gyermekkorban. Az Evolúció finnyássá tesz minket.

A szociális dominanciának, amely szintén a magas tesztoszteron szint függvénye, megannyi viselkedéses jegye van, kezdve a testtartástól, a mimikán át a farkasszemet nézésig. Az állatvilágban a domináns hím uralja a javak elosztását és biztos védelmet jelent külső-belső támadásokkal szemben. A férfi dominanciája ígéret arra, hogy képes lesz családjának nagykanállal meríteni a társadalmi húsos fazékból, s kapcsolatai révén megfelelő hátteret biztosít majd az utódok felemelkedéséhez is. A szociális dominancia a nőknél sokszor bátorságként fogalmazódik meg; a nők imádják a hősöket és a győzőket."

Szendi Gábor

2011. febr. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!