Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ugye ez nem nemi herpesz?

Ugye ez nem nemi herpesz?

Figyelt kérdés
1 es fel hete volt az elso szexualis kapcsolatom... gumi nelkul csinaltuk es o idejeben kiszedte mikor el kellett elvezzen. Az a lenyeg hogy gumi nelkul csinaltuk, masnap este alig tudtam elaludni attol a kenyelmetlen valamilyen egeto erzestol, harmadnapra elmult de elkezdett viszketni( vagyis olyan mintha ott a vaginamban valaki csiklandozna), utanna olvastam neten a nemi herpesznek es a jele meg a fajdalmas kiutes ... es sajnos az is megjelent tegnaptol. Van egy kis kellemetlen szag de remelem csak valami virus ami gyogyithato mert azt irtak hogy a herpesz nem lehet meggyogyitani mert mindig elo fog jonni. Es nagyon sajnalom mert alig kezdtem el a nemi eletet es a legelsonel mar el is kaptam valamit. 18 eves vagyok. Lenne meg egy kerdesem, hogy ezt tole kaptam volna el? Akkor azt jelenti hogy neki heroesze van? Koszi a valaszokat legyszi segitsetek

2018. jan. 10. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Gomba, tripper, clamydia, sokminden lehet. Nögyógyásznál érdeklődj...
2018. jan. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gomba lehet. Menj orvoshoz!
2018. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
látogass meg egy nőgyógyászt. és máskor használj gumit, ha nem megbízható a partnered.
2018. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!