Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ajakherpesz esetén mikortól...

Ajakherpesz esetén mikortól végezhető orális szex biztonságosan?

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, nekem jött ki a herpesz a számon.

Már elmúlt a gyulladás, bevarasodott rendben. A neten azt írják, hogy ilyenkor már nem fertőző.

Ebben az állapotban már végezhetek orális kényeztetést? Nem fogok fertőzni vele?


Én igazából várnék vele, de a barátnőm nagyon türelmetlen, nem akarja megvárni, amíg leesik a var.


Ti meddig szoktatok várni ilyenkor?



2017. júl. 19. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Mondd a barátnődnek, hogy más egyéb testrészed is van, amivel kényeztetheted. Nekem is nemrég múlt el, én meg szoktam várni, amíg nyoma sem lesz.


L/19

2017. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
84%

Akkor biztonságos, ha teljesen elmúlik.

Bár ő tudja, ha szeretné megtapasztalni, hogy milyen érzés az intim herpesz, egyszer volt benne sajnos részem, de egy istencsapása volt, akkor segíts rajta. Csak utána használj gumit, mert nem biztos, hogy te is szeretnél hasonlóan kellemetlen tüneteket!

2017. júl. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amíg teljesen el nem tűnik (nyom nélkül) addig fertőzöl. Sőt még akár tünetmentesség esetén is lehet vírusürítés. Én is akkor kaptam nemi herpeszt mikor már bevarasodott a párom száján a herpesz. Azt hittük már nem fertőz, hát tévedtünk. Szóval várj minimum addig amíg teljesen minden el nem tűnik.
2017. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!