Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Első szex, véres vizelet?

Első szex, véres vizelet?

Figyelt kérdés
1 hete vesztettem el a szüzességem, nagyon szűk vagyok, fájt is. A fiú volt hogy egyszerre volt több nyílásban ujjakkal, és elég vad is volt... Másnap csípett a pisilés, folyamatos inger, majd elmúlt, és most 1 héttel később véreset pisilek, és fáj közben iszonyatosan. Én arra tippelek, hogy esetleg bacikat átvitte az ujjaival... de most nagyon megvagyok ijedve, hogy mi lehet a baj, még sosem voltam felfázva, és nem hiszem hogy a véletlen műve lenne, hogy pont most... tippek, praktikák, hogy hogyan lehet enyhíteni a tüneteket, illetve hogy mi lehet a probléma?:/

2018. jan. 12. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Könnyen elődordulhat,igen.Mint mindeki,az orvost ajánalnám
2018. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Addig is amíg eljutok?!
2018. jan. 12. 12:14
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Igyal minel tobb kamillateat es kamillas ulofurdot vegyel. Mihamarabb latogasd meg az orvost
2018. jan. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Váltogatta az ujjait a lyukakban? A lehető legnagyobb hülyeséget csinálta akkor. Doki, ez bakteriális fertőzés is lehet, nemcsak gomba.
2018. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%
Nehogy már én legyek lecseszve.A te pasid volt a hülye.Gondolom te is valami nyápic 12-13 éves kislány lehetsz
2018. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat :)

Utolso, senkit nem csesztem le, csak nyomatekositottam hogy addig is keresek valami megoldast... de koszonom a "szep" beszedet

2018. jan. 12. 18:48
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Két nagyon fontos kérdéste kell válaszolnod, és tudok segíteni ennek függvényében?


Hány évesek vagytok?


Bárátod pénisze hány centis, és mekkora átmérőjű?

2018. jan. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, másodállásban jóslással foglalkozol vagy mi? mert ezeknek aztán sok köze van itt a dolgokhoz.


A legvalószínűbb amit már többször is leírtak, hogy fertőzés lett a vége. Biztosat a doki fog mondani, ha megvizsgálja, addig is amit írtak, kamillázhatja, az talán kicsit enyhíti a tüneteket, ennyi.

2018. jan. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha véréset pisilsz menj orvoshoz, azonnal, ne várd meg a hétfőt! Ez nem játék, akár vesemedence gyulladást is kaphatsz a kezeletlen felfázástól. Az ügyeleten is tudnak felírni antibiotikumot.És igyál nagyon sok folyadékot, hogy átmosódjon a hólyagod.
2018. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
most úgy tűnik hogy jobb... köszönöm mindenkinek :)
2018. jan. 13. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!