Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit kell csinálni ha egy lány...

Mit kell csinálni ha egy lány elájul a menstruáció miatt?

Figyelt kérdés
2018. jan. 14. 19:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
stabil oldalfekvés, hogy ne aspiráljon
2018. jan. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És kb meddig nincs magánál ha valaki elájul?
2018. jan. 14. 19:29
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Hátonfekvő helyzetbe kell helyezni, és fel kell emelni a lábát. Úgy több vér jut az agyba. Nekem ez mindig segített. Eddig az összes ájulásom max fél percig tartott.

21N

2018. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
ORVOSHOZ menni, mert nem vicc
2018. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én voltam vele orvosnál. Azt mondták, semmi bajon. Alapból alacsony a vérnyomásom, ha vért látok, többnyire rosszul leszek. Menstruáció alatt többször is ájultam már el. Pár perc alatt összekaptak, aztán nem volt gond. Második válaszoló voltam.
2018. jan. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

sajnos hormonszint ingadozásnál előfordul azoknál akik erre hajlamosak.

ez később a terhesség alatt is felléphet, elég kellemetlen, de nem tudsz vele túl sok mindent tenni.

2018. jan. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Metionin ***** válasza:
100%

Ugyanazt mint aki bármilyen oknál fogva elájul. Az tényleg segít ha magasabbra teszed a lábát mint ahogy a feje van.

Régebben nekem is volt ilyen, az alacsony vérnyomás + sok vérzés teszi. Többször ájultam már el amikor megvolt, volt hogy segítettek, volt hogy csak néztek.

2018. jan. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. Barátnőm mondta hogy elszokott ájulni ne ijedjek meg ha elájul akkor is amikor nalam van.
2018. jan. 15. 07:07
 9/13 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen. Éjszaka kimentem cserélni. Rosszul lettem. A mosdóban összeestem, de négykézláb még ki tudtam mászni a folyosóra. Már nem láttam, zúgott a fülem. Torkom szakadtából kiabáltam barátomnak. De mint kiderült, egy hang sem jött ki a torkokon. Fél óra múlva jobban lettem, és visszamentem aludni. Ezután mindig szóltam neki, és tudta, hogy ha 5-10 perc után sem jövök ki, akkor neki kell összekaparnia.
2018. jan. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sportolj és nem lesz alacsony a vérnyomásod. -_-
2018. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!