Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Menzeszem van és fáj...

Lányok! Menzeszem van és fáj a hasam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most éppen megvan és nagyon fáj a hasam és nem tudom mit tegyek mert szomba van és semmi sincs nyitva és holnap se lesz és addig mit csináljak a hasammal? mert nagyon fáj

13/l



#menstruáció #fájás #lány.vérzés
2018. jan. 6. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs otthon semmi fájdalomcsillapítótok?
2018. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Na én is pont ettől szenvedek.Bár nekem nem fáj, "csak " pánikrohamaim vannak ilyenkor és napokig megy a hasam.Persze előtte egy napig olyan migrénem van, majd szét hasad a fejem.

Inkább csak simán fájna a hasam, semmi más ne lenne, jobban örülnék :(

Szóval, ha van otthon Nospa, az nagyon jó hasfájásra, van, akinek segít a meleg, pl melegvizes palack, vagy felmelegített párna, bármi, csak meleg legyen a hasadon.Esetleg kamilla tea, az is némileg görcsoldó, jobb híján.Na meg van akinek a fekvés, másnak a mozgás, sétálgatás jó.

2018. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Algoflex M, Nospa egyéb fájdalomcsillapítók. :) Esetleg meleg vizes borogatás és pihenés.
2018. jan. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!