Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek is szőrös a mellbimbóto...

Nektek is szőrös a mellbimbótok körül?

Figyelt kérdés

Nem sűrű szőrre gondolok, csak pár szál, de azok feketék és van köztük kb 1cm hosszú is.


Van valami olyan szer, ami ezt megszűnteti?

Van rajtam kívül más nő is akinek ilyen?



2018. jan. 15. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak pihék. Ne csinálj vele semmit.
2018. jan. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
vizsgáltasd ki a PCOS-t (nem csak a ciszták jelzik a meglétét, sőt, van oylan pcos amikor nincs ciszta, de a szőrösödés is pcos tünet, mert a pcos általában inzulinrezisztenciával és magas tesztoszteron szinttel jár)
2018. jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

2-es hülyeséget irt.

Nekem is szokott lenni egy-egy szál és mégsincs semmi bajom....nagyon sok nőnek van. Én szemöldök csipesszel kiszedem és kész.

2018. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Nincs semmi bajod. Nekem is van,nem is kevés és sok lánynak, nőnek ilyen. Megszüntetni nem lehet,csak szőrteleníteni ha zavar.
2018. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Azért, mert egyvalakinek nincs semmi baja, másvalakinek lehet "baja", azzal senki nem árt magának, ha kivizsgáltzatja magát, nem működünk egyformán.
2018. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2018. jan. 17. 05:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!