Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagy a baj, beteg vagyok?

Nagy a baj, beteg vagyok?

Figyelt kérdés

Nőgyógyászaton voltam éves rákszűrésen. Ma jött egy levelem: "Kérjük keresse fel rendelésünket saját érdekében cytológiai eredménye közlése céljából, mely további kezelést igényel."


Természetesen reggel első dolgom az lesz, hogy utánajárok ennek, de aludni sem tudok az idegességtől.


Köszi a segítő válaszokat!



2018. jan. 15. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Vagynagy,vagy nem. Mi nem fogjuk tudni. Holnap kiderül.
2018. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi, 99%-ban szarul veszik le a mintát aztán meg ráhozzák az emberre a frászt.
2018. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami tüneted?
2018. jan. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Semmi tünet nem volt. Minden évben elmegyek, hogy a fogamzásgátlót írathassam folyamatosan.
2018. jan. 15. 19:55
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem hangzik jól,de nem biztos,hogy valami komolyról van szó.Lehet,hogy csak egy kis gyulladásod van.
2018. jan. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj.Szinte biztos hogy semmi komoly.Gyulladás is lehet vagy valami hasonló.Ne gondolj egyből a legrosszabbra.
2018. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is várom a citológiai eredmènyeimet. Kedves kérdező neked miért küldtek és mennyi idő utàn ezt az üzenetet?
2018. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező,végül mi lett az eredmény?
2018. jan. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!