Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másodikos korban szőrösödés?

Másodikos korban szőrösödés?

Figyelt kérdés

Már egy ideje ('17 tavasz) óta menstruálok,de mindig is furcsálltam,hogy amikor úsztunk másodikban (általánosban persze),akkor csak nekem volt szőrös a hónaljam (Szégyelltem is,bemelegítésnél próbáltam elrejteni azokat a gyötrelmeket.Hülye karkörzés nagyon ciki volt :/).

Szóval,az a kérdésem,hogy olyan korban az normális?És ha igen,akkor miért volt ekkora különbség az első mensim és a szőrösödés között?



2018. jan. 17. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy most? Amugy teljesen normalis. Manapsag mar koran ernek a gyerekek
2018. jan. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehettem vagy 7-8 (évvesztes vagyok), most pedig 13 vagyok,hetedikes.
2018. jan. 17. 16:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Simán.A hónaljam később szőrösödött 11 évesen,de alul 9-10 évesen,és 11 évesen menstruáltam.
2018. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szőrös voltam már abban a korban, igaz nekem a lábam volt elég durva,de hónaljban is.Ritka,de előfordul.
2018. jan. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én csak 11 éves koromban kezdtem szőrösödni hónaljban és intim részen, lábamon már 9 évesen. Viszont olyan gyorsan és nagy mennyiségben, h 12 évesen már olyan szőrös voltam intim részen mint egy érett férfi. És sajnos ez még most is így van.

Úgy látom, itt mindenkinek máshogy alakult, sztem ez csak genetika lehet és én nem látok ebben semmi furit.

16L

2018. jan. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A hónaljam olyan 10-11 évesen kezdett szőrösödni,viszont elég gyorsan sűrű,nagy szőrzetem lett hónaljban és intim részen is és a lábamat is borotválnom kellett már 12 évesen,mert szőrösebb volt mint a fiúknak.
2018. jan. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2018. jan. 18. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!