Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történik, ha abbahagyom a...

Mi történik, ha abbahagyom a Tri Regol fogamzásgátló szedését a ciklus lejárta előtt?

Figyelt kérdés

Kb két hete kezdtem el szedni a Tri Regolt a menstruációs ciklusom miatt( sehogy sem állt be rendesen). Viszont elég sok kellemetlen mellékhatást tapasztalok és aggódok miattuk. Pár hónapja már beszedtem egy plikkel, akkor is jelentkeztek zavaró tényezők, de reméltem, talán most jobb lesz...

Mi történik, ha abbahagyom? M;g jobban megzavarodik a hormonháztartásom?


2018. jan. 17. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Fel tudod hívni az orvosodat, aki felírta? Ő tud a legszakszerűbb választ adni. Ha a csomag közepén/végén abbahagyod, valószínűleg vérzés fog jelentkezni. A hormon-háztartásod valószínűleg nem fog még jobban megzavarodni, a tabletta előtti állapotra fog visszaállni 1-3 hónap után. Én is ezt szedtem, most tri-odenát szedek, nekem nem okozott mellékhatást, de igazad van, a mellékhatásokat komolyan kell venni.
2018. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban sokféle mellékhatása van a fogamzásgátlóknak, hiszen nincs hozzászokva a szervezet. Emiatt ne hagyd abba. Idővel jobb lesz. Levél közepén egyébként is tilos abbahagyni, mert csak még jobban megbolygatja a hormonokat!
2018. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam erre, viszont két hét alatt 4-5 kilót híztam, pedig nem változott sem az étrendem, sem a sportolási szokásaim (s ez csak egy tünet). Így nem várnám meg a három hónapot, míg eldől...
2018. jan. 17. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!