Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok kezdeni a saláta...

Mit tudok kezdeni a saláta p*ncival? 16/l

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, hogy ilyen. Tudok valamit kezdeni vele? Műtét meg egyéb plasztika nem érdekel, ahhoz még fiatal vagyok meg nem is csinálnám, inkább akkor elviselem.
2018. jan. 18. 17:02
1 2
 1/15 anonim válasza:
93%
Semmit..
2018. jan. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Semmit, de azt aki szeret ės veled lesz nem fogja zavarni. Szal nyugi.
2018. jan. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Add nekem 😀
2018. jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Nem tudom mi ez a "saláta punci utálat"..

Millió 1 férfi van,aki nagyon is izgatónak tartja,akár a baba puncit.

Fogadd el.

2018. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
Ne borotváld! Így az összhatás markáns és izgalmas lesz. Vannak, akik azt szeretik (pl. én is). A ma divatos "ufópuncik" szerintem szexrombolók... :)
2018. jan. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
21 éves nő vagyok. Nem tudom, mi az a saláta punci, de nem is igazán érdekel. Éppenséggel lehet, hogy nekem is olyan van, de annyira nem foglalkoztatott soha, hogy ezt kiderítsem, hogy a mai napig nem tudom. 16 évesen lett először párkapcsolatom. Fél éve lett vége. Az exem sose panaszkodott. Szóval szerintem tegyél rá magasról. Változtatni a műtéten kívül úgyse lehet rajta.
2018. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
32%
Nekem is kicsit ilyen, zavar nagyon...sajnos nem sok mindent lehet vele csinalni, bar nekem szerintem annyira nem rossz, csak en talalom undoritonak. Amugy le van borotvalva teljesen a nagyajkaknal, igy egeszen mashogy nez mi, nem annyira gaz. Legyen apolt es nem fog zavarni senkit, allitolag sok fiunak ez jon be, legalabbis az eddigi 2 baratomnak nem volt vele baja :D 16/L
2018. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
#7: 16 évesen már két srác is látta neked, hadd gratuláljak... Inkább szégyellném.
2018. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat. Lehetőleg ne az én kérdésem alatt fikázzátok egymást. Szerintem a 7-es válaszolónak a saját dolga ez.
2018. jan. 18. 18:47
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve még eszünkbe sem jutott ilyeneken aggódni. De aztán valaki elkezdte a neten nyomatni a hülyeséget, és most nők milliói kaptak a fejükhöz, hogy Úristen, salátap.ncim van!

A legtöbb nőnek az van. Elenyésző kisebbségben vannak azok, akiknek perselynyílásuk van.

Akkor most kezdje el a nők háromnegyede utálni magát?

Tényleg megérett a civilizáció a pusztulásra.... :D

2018. jan. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!