Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudok kezdeni a saláta...

Mit tudok kezdeni a saláta p*ncival? 16/l

Figyelt kérdés
Engem nagyon zavar, hogy ilyen. Tudok valamit kezdeni vele? Műtét meg egyéb plasztika nem érdekel, ahhoz még fiatal vagyok meg nem is csinálnám, inkább akkor elviselem.
2018. jan. 18. 17:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
48%
7-es vagyok. Képzeld el, még nőgyógyász is látta, mert volt eszem arra is, hogy rendesen elmenjek szűrésre felelősségteljesen. Nem vitának szánom, részemről ez zárszó. Egyébként azt tenném még hozzá, hogy ha nagyon zavar (fájdalmat okoz) akkor tb alapon is elvégzik a műtétet, nem kell tőle félni. De mint említettem, az ápoltság és a higénia mindennél fontosabb!
2018. jan. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

A fogyasztói társadalomnak az az érdeke, hogy az emberek minél frusztráltabbak legyenek. Mert aki frusztrált, az többet vásárol, hiszen a megvásárolt termékektől és az igénybe vett szolgáltatásoktól várja, hogy boldogabb legyen.

Ezt a saláta-dolgot nem véletlenül nyomják a médiában. A nők frusztráltak lesznek, hogy nekik az van. Szorongásukban esznek, aztán fogyasztó termékeket vásárolnak, meg mindenféle dolgot, amitől azt várják, hogy szépnek lássák önmagukat és javuljon az önértékelésük. Szélsőséges esetben a plasztikai sebészeknek is felhajtanak egy kis bevételt.


Mi volna, ha dacolnánk ezzel? Ha mi magunk alakítanánk az önképünket? Mert kezet a szívre: magunktól eszünkbe sem jutna, hogy nem szép a p.ncink. (És a pasiknak se jutna eszébe, ők is a médiából hallják ezeket a "szakkifejezéseket".)

2018. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt részben divattá tették mint a szilikonozást . Szégyen a duzzadt babapunci a széles mellbimbó a vörös fanszőrzet , a fanszőrzet is mert a kopasz vagina meg a bré a menő . Megereszkedett körte mell is anyás a lapos cickó a trendi , ezek mind marhaságok .
2018. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Már a széles mellbimbó is baj? Hát besz.rok!
2018. jan. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a salátapunci a legszebb,csodás nyalni,jó cuppogni rajta,szexi amikor rácuppan a brére,vizuálisan a legizgatóbb számomra.Ne görcsölj rajta,sokunknak bejön.
2018. febr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!