Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat...

Nőgyógyászati vizsgálat hasmenéssel?

Figyelt kérdés
Amikor ideges vagyok valami miatt, akkor van, hogy előtte napokkal már, de van, hogy csak aznap szörnyű hasmenés jön rám. Nem tudom, mit csinálhatnék, ilyen vizsgálatra nem tudok elmenni így. Legtöbb hasfogó ebben az esetben hatástalan. Van valaki aki hasonló cipőben jár?
2018. jan. 21. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Nekem is megy a hasam ha irtó stresszben vagyok, és ezzel sokan vagyunk még így. De te mit izgulsz egy nőgyógyászati vizsgálaton ennyire? Hogy nem tudsz uralkodni magadon miatti, még vissza tartani se? :D

Én is érzem ilyenkor hogy hú, lehet vécéznem kellene, de azért nem annyira súlyos hogy kiplaccsoljak a doki előtt. Neked kéne valami terápia ez ellen inkább.

2018. jan. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
Keress női orvost, azért az talán kevésbé ciki.
2018. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Minden hasonló helyzetben ez van, nem csak nőgyógyász. Vizsga, új munkahely, utazás stb. Voltam vele orvosnál, de nem talált semmit.☹
2018. jan. 21. 10:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél be előző nap este egy Bólus astringens tablettát, és a vizsgálat reggelén is egyet.
2018. jan. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A voltál vele orvosnál és nem talált semmit, eleve egy rossz megközelítés. Ez a dolog ugyanis pszichés, és komoly gondot kell ráfordítanod hogy enyhülni tudjon. Inkább pszichológia oldalán mondanám hogy próbálkozz.
2018. jan. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!