Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Eddig semmi baj nem volt a...

Eddig semmi baj nem volt a tampon használattal, de az utóbbi 2 alkalommal valami nem engedi a normális felhelyezést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Többször is használtam már tampont(csak mini) és a mostani 2 alkalommal nem tudtam rendesen felhelyezni, mert valamihez elérek ami visszatartja. Elkezd feszülni, és ha tovább próbálom tolni fáj. Ez lehet a szűzhártya? Az ujjam nincs teljesen még bent olyankor. Az a baj, hogy így nem tudom eléggé feltenni és olyan kényelmetlen volt, hogy muszáj volt kivennem és betétet betenni. Valakinek valami ötlet? Esetleg más pózban próbáljam meg felhelyezni?

Teljesen kétségbe vagyok esve.

14L



2018. jan. 21. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A pózzal lehet a gond, illetve nem ártana tisztában lenni legalább alap szinten a női anatómiával mielőtt elkezdesz tampont használni, mert lesznek a későbbiekben itt nagyobb bajok is...
2018. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tisztában vagyok a női anatómiával...

Te értetted máshogy a szűzhártyás részt. Én ott arra gondoltam, hogy a lyuk kicsi a hártyán, így a rugalmasság miatt egy darabig engedi hogy feltegyem, de aztán elérek egy pontot ahol már nem tud tovább "nyúlni" és ezért fáj.

2018. jan. 21. 13:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pont nálam is van, főleg ha előtte vettem ki a másik tampont és még szárazabb vagyok. Ilyenkor az a póz vált be, hogy előrehajolok, pucsítok, és először ferdén előre, majd hátra tolom felfelé a tampont. Ja, és rég nem vagyok szűz, szültem is.
2018. jan. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Eddig ha nem volt gondod a felhelyezéssel, akkor nem a szűzhártya a gond. Meg kellene vizsgáltatni magad nőgyógyásszal, mert lehet valami gyulladást szedtél össze.
2018. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy olyankor túl száraz vagy?

És lehet azért nem csúszik eléggé a tampon.

2018. jan. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!